Ļoti spraigā cīņā absolūtajā kopvērtējumā uzvarēja Jānis Vorobjovs savu šīs dienas sīvāko konkurentu igauni Kasparu Koitlu apsteidzot par 26 sekundēm.

Koitla ierindojās tikai trešajā vietā pēc salīdzinoši neveiksmīgā pēdējā 12 ātrumposma otrajai vietai Dominika Butvilas ekipāžai zaudējot 3 sekundes. No Latvijas ekipāžām vēl pirmajā desmitniekā absolūtajā vērtējumā ierindojās Aivja Egles/Andra Daugas, Mārtiņa Sviļa/Aivja Aizsilnieka un Māra Neikšāna/Ringolda Bērziņa Samušijas ekipāžas attiecīgi piektajā, sestajā un septītajā vietā. Šis rallijs bija īpaši skarbs pret ekipāžām no vairāk kā 80 startam pieteiktajām mašīnām finišēt spēja tikai 45 spēkrati.

Faktiski no sacīkstes vidus sākās sīva cīņa starp jau pieminētajām 3 ekipāžām, jau 5. „dopā” vadībā izvirzījās igaunis Kaspars Koilta, kuru Jānis Vorobjovs apsteidza tikai 11. ātrumposmā, bet paša kļūdas pēc pēdējā ātrumposmā igauņu braucējs zaudēja arī otro vietu absolūtajā kopvērtējumā. Kā jau minēts šis rallijs īpaši nežēlīgs ir bijis gandrīz pusei braucēju. Nav spējuši finišēt tādi Latvijas rallija smagsvari kā Jānis Feldmanis, Arvis Arums, Oskars Laivenieks, Jānis Dūcis… Šādi rezultāti, vēl interesantāku padarīs cīņu par Latvijas rallija čempiona titulu.

Nosacīti par pārsteigumu ir parūpējies Kārlis Nebars, kurš kā trešās vietas ieguvējs brauc Okartes Autosporta Akadēmijas komandā absolūtajā kopvērtējumā izcīnot 22. vietu un uzvarot R2 klasē apsteidzot pat savu pieredzējušo komandas biedru Ralfu Sirmaci. Ar apbrīnojamu stabilitāti brauca arī 2WD klases pilots Jānis Berķis, kurš distanci veica vienā elpas vilcienā uzvarot 11 ātrumposmos no 12 šajā klasē.

Atgādinām, ka nākamais Latvijas rallija čempionāta posms notiks Gulbenes apkaimē. Tas būs leģendārais rallijs “Sarma 2012”, kurš norisināsies  jau pēc 2 nedēļām 11. – 12. februārī.

Provizoriskie Latvijas rallija čempionāta rezultāti. Oficiālie rezultāti vēl sekos vēlāk. Papildpunkti tiek piešķirti par uzvaru un otro vietu pēdējā ātrumposmā attiecīgi 2 un 1 punkti.