Ar Marka Markesa uzvaru viņa 100 GP sacīkstē, noslēgusies MotoGP Spānijas GP, kurā Markess atkārtoja Maika Dūena 1992. gada rekordu, izcīnot četras uzvaras pēc kārtas, pirmajos četros posmos.

Sacīkstes pirmajā aplī Valentīno Rosi izvirzījās vadībā, taču pēc tam, kad Markess vairākas reizes bija apmainījies vietām ar Rosi Markesam izdevās sākt veidot atrāvienu. Astoņus apļus pirms sacīkstes beigām trešajā vietā esošo Horhi Lorenco apdzina Danijs Pedrosa. Pedrosa līdz sacīkstes beigām spēja panākt arī Valentīno Rosi, un finišā līniju šķērsoja tikai 0,098 sekundes aiz Rosi.

Horhe Lorenco finišu sasniedza ceturtajā vietā savā 200 GP. Šajā dienā Lorenco arī svinēja savu 27 dzimšanas dienu. Piekto vietu izcīnīja “Ducati” komandu pārstāvošais Andrea Doviciozo, bet uzreiz aiz viņa finišēja Aļvāro Bautista, Alekss Espargaro un Bredlijs Smits.

Moto2 klasē uzvaru izcīnīja soms Mika Kallio, bet Moto3 klasē to jau otro reizi pēc kārtas izdarīja Valentīno Rosi komandā braucošais Romāno Fenati.

Nākošais posms, pēc divām nedēļām notiks Francijā Lemānas trasē.

MotoGP – Spānijas GP Heresā

V Punkti Nr Pilots Motocikls Laiks/Atst.