Marka Markesa kritiens neļāva viņam izcīnīt septīto pole position pēc kārtas. Pirmo starta pozīciju priekš Katalonijas GP sacīkstes izcīnīja Markesa komandas biedrs Danijs Pedrosa.

Otro starta vietu, pēc lieliskas cīņas ar Marku Markesu iepriekšējā posmā, Mudžello, izcīnīja Horhe Lorenco, bet trešo ātrāko laiku kvalifikācijā, vēl pirms kritiena, spēja uzrādīt Markess. No ceturtās starta vietas sacīksti sāks Stefans Bradls, bet piektais būs MotoGP leģenda Valentīno Rosi, kurš iepriekšējā posmā apstpirināja vēlmi palikt MotoGP līdz 2016. gadam. otro starta rindu noslēgs vecākais no brāļiem Espargaro, Alekss Espargaro.

Labākais no “Ducati” braucējiem bija Andrea Doviziozo, kurš sacīksti sāks no septītās vietas. Astotais startā stāvēs brits Bredlijs Smits, bet devītais būs Džonijs Hernandess.

Moto2 klasē pirmo starta pozīciju izcīnīja Esteve Rabats, kamēr Moto3 kvalifikācijā sacīksti no pole position sāks Marka Markesa brālis Alekss. Pirmo reizi no otrās starta vietas Moto3 sacīksti sāks jaunais itālis Enea Bastianīni.

12 19 Alvaro Bautista Honda 1’42.024 1.039
Q1 – Labākais laiks Alvāro Bautistam, 1’42.163. Bautista un Andrea Janone iekļūst Q2