Divkārtējais FIA pasaules rallijkrosa čempions Peters Solbergs uzsācis testus ar jauno, “Volkswagen Motorsport” būvēto VW Pole RX Supercar klases mašīnu, ar kuru šajā sezonā startēs čempionātā.

Solbergs pagājušajā nedēļā Francijas Lohīkas trasē aizvadīja testus, dalot mašīnu ar savu jauno komandas biedru Johanu Kristofersonu.

“Jā, mēs to izmēģinājām,” Solbergs pastāstīja Motorsport.com portālam. “Tie bija nelieli testi, lai redzētu mašīnu un pārbaudītu to. Tuvākajā laikā mēs turpināsim testēšanu – mums ir labi saplānots laiks.”

Kad Solbergam tika jautāts vai Pole RX Supercar mašīnas ir būvētas no jauna vai tikai uzlabotas vecās, viņš atbildēja: “Tās ir sakombinētas. Man ir liela pārliecība, ka tās būs labas.”

Norvēģijas sportists, kurš 2003. gadā kļuva par FIA pasaules čempionu rallijā, atklāj, ka dzinēja izvietojums mašīnā būs nedaudz savādāks no iepriekšējiem Pole rallijkrosa modeļiem, un tas būs tāds, kādu Solbergs izmantoja “Citroen” DS3 mašīnā.

Viņš arī stāsta, ka oficiāla komandas un jauno mašīnu prezentācija notiks martā: “Visa mana komanda, kura ir smagi strādājusi priekš šī, ir daļa no tā. Viņi ir lieliski, un pārzin sportu ļoti labi. Tās būs grūtas sacensībās, tāpēc mums būs jābūt gataviem. Preses paziņojumā mēs paziņosim kā komanda strādās, un kāda būs katra cilvēka loma.”

Solbergs arī ļoti uzslavēja Kristofersonu, kurš 2016. gada sezonā izcīnīja otro vietu braucēju kopvērtējumā: “Lai arī kāda nebūtu situācija, es viņu noteikti būtu izvēlējies arī citā komandā. Es domāju, ka mēs kopā būsim stipra komanda.”

Noslēgumā Solbergs atklāja, ka galvenais mērķis šosezon būs cīņa par titulu komandu ieskaitē.