Paskāla Verleian neveiksmju sērija turpinās, jo vācietim “Race of Champions” sacīkstē gūtās traumas dēļ [VIDEO] būs jāizlaiž pirmā testu sesija, kas sāksies Barselonas trasē 27.februārī.

Džiovinaci Pirelli riepu testos Ferrari sastāvā šī gada februārī

“Sauber” komanda, kurai jau sen ir ciešas saiknes ar “Ferrari” vienību, Verleina vietā pirmajos testos dos iespēju Maranello komandas jauno pilotu akadēmijas biedram Antonio Džiovinaci, kurš pērn līdz pat pēdējam posmam bija čempiona titula pretendents GP2 sērijās. Tagad Džiovinaci būs iespēja tiks pie ļoti vērtīgiem pāris simtiem km ar aktuālās sezonas Formula 1 mašīnu. Nav izslēgts, ka itālis šajā sezonā tiks pie iespējas aizvadīt arī atsevišķas piektdienu treniņu sesijas “Sauber” sastāvā. Nevar aizmirst, ka šobrīd jau pilnas piecas sezonas itāļiem nav sava tautieša Formulā 1 – pēdējais itāļu pilots bija Jarno Trulli “Caterham” sastāvā.

Atgriežoties pie Paskāla Verleina, vācietis turpinās atveseļošanās procesu un treniņus. Ārsti šoreiz ir ņēmuši vērā, ka jaunās mašīnas būs ātrākas un pilotiem būs lielākas pārslodzes ātrajos līkumos, kuru Barselonas trasē netrūkst, tāpēc šoreiz ir nolemts dot vairāk laika Verleinam, lai atgūtu fizisko formu.