Atzīmējot “Ferrari” kompānijas 70 gadu jubileju, vakar Rīgā risinājās oficiālā “Scuderia Ferrari Club” Latvijas nodaļas prezentācijas pasākums.

“Ferrari Club Riga” ir dibināts jau 2013.gadā, bet, kā atzīsts tā prezidents Valerio Palmigiano, tad ar šo gadu klubs uzsāks krietni nopietnākas aktivitātes, lai vairotu kluba biedru skaitu un piedāvātu tiem dažādas priekšrocības.

Pasākumā uzstājās “Ferrari” Romas kluba prezidents Fausto Amendolagine, kā arī Alessandro Bolzan Mariottu Posocco, kas ļoti aizraujošā formā prezentēja “Ferrari” stāstu no pašiem pirmssākumiem, sākot jau ar kompānijas slavenā logotipa izcelsmi.

Kluba mājas lapā sfcriga.com ir atrodama visa informācija par klubu un iespējām tam pievienoties. Dalība klubā (pēc biedra naudas iemaksas un ‘Welcome Kit’ saņemšanas) dot tiesības iegūt atlaides gan uz Formula 1 posmiem, gan “Ferrari” oficiālajiem pasākumiem, gan tajā skaitā uz “Ferrari” muzeja apmeklējumu Maranello un uz dažādiem oficiālajiem “Ferrari” produktiem.

Noteikti sekosim līdz “Ferrari Club Riga” aktivitātēm tieši vietējā mērogā, kas krietni varāk varētu interesēt Latvijas “Ferrari” līdzjutējus.

2 KOMENTĀRI