Sebastians Fetels uzrādījis ātrāko apļa laiku pēdējos treniņos pirms Austrālijas GP kvalifikācijas. Ar ultramīkstajām riepām viņš tuvāko sekotāju Valteri Botasu pārspēja par nepilnu pussekundi. Sesija gan tika apturēta priekšlaicīgi Lensa Strola avārijas dēļ.

Foto: F1.com

Jau treniņbraucienu sākumā ar problēmām saskārās “Ferrari” vienība – Kimi Raikonens nobrauca trases malā pēc strauja spiediena krituma aizmugurējā kreisajā riepā, ko pēc komandas datiem radījušas nelielas atlūzas uz trases. Soms gan pēc neilgas pauzes turpināja braucienu un tika līdz boksiem.

Tomēr “Ferrari” komandai nemaz tik slikti negāja – Sebastins Fetels bija pirmais, kurš trasē devās ar ultramīkstajām riepām, kas ļāva atrasties rezultātu tabulas galvgalī lielāko daļu sesijas laika. Savos mēģinājumos ar violeti marķētajām riepām “Mercedes” neizdevās pārspēt vācieti.

Foto: F1.com

Desmit minūtes pirms sesijas beigām sesija tika apturēta, jo avāriju piedzīvoja “Williams” komandas debitants Lenss Strols. Kamēr kanādieša mašīna tika nogādāta boksos, sesija tā arī netika atsākta.

Lielisku sniegumu demonstrēja “Renault” komandas braucējs Niko Hulkenbergs, kurš ierindojās uzreiz aiz vadošā četrinieka. Lielisks sniegums arī “Haas” braucējam Grožānam, kurš tika labāko astotniekā.

Vai “Ferrari” izdosies uzrādīt ātrākos apļus arī kvalifikācijā un pārspēt Hamiltonu un Botasu uzzināsim pl. 8:00 pēc Latvijas laika.

1 KOMENTĀRS