Bijušais “Ferrari” komandas braucējs Edijs Īrvains, kurš 1999. gadā kļuva par pasaules vicečempionu nācis klajā ar kārtējo spilgto epitetu, kritizējot Austrālijas GP uzvarētāju Sebastianu Fetelu un akcentējot, ka viņu salīdzināt ar Šūmaheru neesot jēga.

Fetels ir izlaists knēvelis. Viņa narcistiskā uzvedība ir ļoti uzskatāmi redzama jau kopš brīža, kad viņš parādījās čempionātā, bet ažiotāža, kas ap viņu tiek sacelta, tikai liek šai uzvedībai sasniegt jaunas virsotnes,” skarbi secina Īrvains.

Ziemeļīrs gan norāda, ka šāda uzvedība vērojama lielākajai daļai vadošo braucēju. “Tā nu mēs uzvedamies. Gan es tāds reiz biju, gan Fernando un Luiss tagad tādi ir.

Vaicāts par similaritātēm ar Mihaelu Šūmaheru, Īrvains saglabā skeptisku skatījumu: “Šeit nevar būt divu domu. Fetels ir labs braucējs, tomēr Šūmahers bija pilnīgi citā līmenī. Pēc vājām sacīkstēm viņš kopā ar Žanu Todu pavadīja visu vakaru, meklējot risinājumu problēmām. Viņš ar mašīnu darīja tādas lietas, ko pat Hakinens nespēja.

“Šūmahers viegli dominēja līdz parādījās Alonso. Šobrīd viņu varētu likt vienā plauktiņā ar Hamiltonu un Fetelu, tomēr, ja man jāizvēlas, es teiktu, ka Hamiltons šobrīd ir labākais.”

27 KOMENTĀRI

  • cik nu māku saskatīti, neviens no f1.lv esošajiem ‘reklāmlaukumiem’ nav fiksēts uz kādu konkrētu ‘reklāmdevēju’, bet gan top servēts no Google Ads.

   Un tur nu, kā runā, tās vai citas reklāmas prezentēšanai esot no svara arī jūzera personīgās preferences, webpārlūka vēsture, ‘sīkdatnes’ u.c. infa, kādai nu gūgle tiek klāt 😛

   • Nez vai tas kaut kā varētu nākt no manis. Pirmoreiz par šādas lapas eksistenci uzzināju 1-jā aprīlī šajā lapā. Tad man viss tur esošais izlikās kā pirmā aprīļa joks, tomēr pēc tam nācās secināt, ka tā lapa no tādiem jokiem vien forever sastāv. Un tā jau ir tipiska hibrīdkara sastāvdaļa.

   • kā tur bija tas vecais joks par Google – viņi par Tevi zina lietas, kuras Tu pats nezini.. 😀

   • Vermina izteikumi par F1 vienmēr ir bijuši smieklīgāko un analfabētiskāko joku galvgalī (piem. ko vērts ir viņa apgalvojums, ka Pacific GP it kā esot notikusi Āfrikā, vai ka J. Rints esot piedalījies F1 arī 20 gadus pēc savas nāves – 1994.g. Sanmarīno GP…), tāpēc mani nemaz neizbrīna, ka viņš savas “zināšanas” vienmēr ir smēlis no visādām joku lapām, kuras viņš te piemin, bet par kurām piem. man nav ne mazākās intereses. hehehe

   • Tu ūdensgalva kā reiz te nodemonstrē savu stulbumu, pilnā apjomā jo mans iebildums kā reiz bija par to, ka autospporta lapā parādās reklāmas lapām , kas ir pārāk tālu no sporta kā tāda.
    Austin , ja tas tiešam nāk no google, tad nav ko brīnīties, ka Delfos šodien bija raksts, ka uzņēmēji, atsakās no google reklāmām, jo tajās pielipinās velns viņu zina kas , tajā skaitā terorisma reklāma.

   • Pieņemu, ka implementējot savā saitā no Google Ads servētu reklāmu, ir iespējams norādīt, kādas tēmas servēt, un kādas ne. Bet tikpat labi, arī reklāmdevējs var šmaukties un savam kontentam piedēvēt tēmas, ar kurām sakara faktiski nav nekāda.

    Strādājot tikai no Googlē ‘ielogota’ browsera, un drusku nepaslinkojot ar ‘nepiemēroto’ reklāmu aizklikšķināšanu ciet, kad nu tādas parādās, man personīgi ar ‘terorizma propagandu’ saskrieties līdz šim nav gadījies…

   • Nu labi pieņemsim , ka mana gaspaža, kas šad tad browsējas pa manu datoru būs aiz neuzmanības ieklikškinājusies šādā miskastē. Pats jau nu es uz šādu vietu varētu aiziet tikai, lai viņus visus atšautu 😛

 1. Es gan īsti nesaprotu, kāpēc vispār ir jāpublicē (jāpārpublicē) šādi ik pa laikam izskanējuši izbijušo F1 neveiksminieku izteikumi. Da maz ko Edijs tur pateicis… Ne viņš ar Fetelu kopā braucis, ne uz pjedestāla stāvējis. Visdrīzāk arī šņabi kopā nav dzēruši. Tikpat labi arī es varu pateikt, ka Fetels ir klauns, Hamiltons – zīmulis, Alonso – nūģis, Raikonens – vecs žūpa, bet Masa – lūzeris. Un? Tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.

   • Tevi pagaidām Rihardiņ glābj tas,ka man nav laika ar Tevi ņemties…bet nebrīnies,ka vienā jaukā dienā atrausi par ribām ? re,man pat Tavs nr.ir – 22113193 un vēl šāda tāda infa,kur Tevi var noķert! Puika…par vārdiem būs jaatbild ?

   • Man gan domāt, ka tu par šo fruktu esi pārāk labās domās, ja ceri, ka te ar ieštaukāšanu var ko līdzēt 😛 Ar tādām pašam sekmēm vari klapēt sētas mietu – kā bija miets pirms klapēšanas tā arī būs miets pēc klapēšanas 😛