Formula 1 sacīkšu direktors Čārlijs Vitings devies neformālā vizītē uz Argentīnu, lai izvērtētu Buenosairesas trases un apkārt esošās infrastruktūras atbilstību sacīkšu rīkošanai.

Savas vizītes laikā Vitings atzina, ka ir patīkami iepriecināts par esošo situāciju, kā arī norādīja trases īpašniekiem uz galvenajām vietām, kur nepieciešami uzlabojumi, lai Argentīnas GP atgrieztos F1 kalendāra.

Vitings tikās ar vietējās valdības pārstāvjiem, kā arī pārstāvjiem no Argentīnas automobiļu kluba un Argentīnas autosportistu asociācijas. Runas par Buenosairesas posma atgriešanu F1 kalendārā tika uzsāktas jau pirms diviem gadiem ar Berniju Eklstonu.

Buenosairesā F1 Grand Prix pirmo reizi risinājās 1953. gadā, bet pēdējo reizi 1998. gadā. Kopumā sacīkstes Argentīnā notikušas 20 reizes. Šobrīd Latiņamerikas publikai jau ir iespēja vērot sacīkstes Meksikā un Brazīlijā.

“Liberty Media” komerciālās daļas vadītājs Šons Bračess jau norādījis, ka plānota kalendāra paplašināšanās, tomēr līdz ar jaunajām trasēm, uz atgriešanos kalendārā bez Argentīnas pretendē arī Portugāles un Turcijas GP rīkotāji.

2 KOMENTĀRI

  1. Cik labi tas būtu, ja sezonā būtu vismaz 25, bet vēlams pat 30-32 GP posmi! 🙂
    Francija, Argentīna, Portugāle, Turcija, Indija, Maroka, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja, Nīderlande, Beļģija, Šveice, Zviedrija, Dānija, Somija, Vjetnama un tad taču vēl F1 lielvalstu otrās un trešās trases (Imola, Fudži utt.) – šajās valstīs plāno rīkot vai pat jau ir notikušas F1 GP sacīkstes. Vamos, Kerij! 😉