Tiks pārskatīta Formula 1 superlicences iegūšanas kārtība, kā rezultātā jaunajiem braucējiem gandrīz obligāti būs jāstartē šosezon izveidotajā F2 čempionātā, lai nodrošinātu iespēju braukt vadošajā formulu klasē.

Šobrīd noteikumi paredz, ka superlicenci iespējams iegūt, sakrājot 40 punktus, kas pieejami par titulu ne tikai F2, bet arī Eiropas F3, IndyCar un WEC čempionātos. Pēdējā laikā nereti redzēts, ka braucēji izlaiž F2, ienākot čempionātā no DTM, GP3 vai jau iepriekš minētā Eiropas F3 čempionāta.

F2 čempionāta tehniskais direktors Didjē Perīns (Didier Perrin) pavēstīja, ka pārmaiņu rezultātā startēšana F2 būs gandrīz neizbēgama katram, kas vēlās braukt F1, tādā veidā ceļot čempionāta prestižu. Perīns arī paziņoja, ka tiks meklēti veidi, lai vēl vairāk dotu iespēju jaunajiem braucējiem, kuru pamatkvalitāte ir ātrums, nevis maksātspēja.

FIA gan vēl nav publiskojusi, kā tieši turpmāk tiks sadalīti punkti, kurus braucēji iegūst pēc uzrādītajiem rezultātiem dažāda līmeņa čempionātos, tādēļ Perīns arī nevēlējās ar šo informācju dalīties pirms oficiālā paziņojuma. Atgādinām, ka pavisam nesen tika paziņots par Eiropas F3 un GP3 čempionātu apvienošanu.