“Toro Rosso” komanda apstiprinājusi, ka Pjēra Gazlī vietu Amerikas Grand Prix izcīņā ieņems Brendons Hārtlijs, kurš pildīja komandas testpilota pienākumus no 2008. līdz 2010. gadam.

Vakardien ziņojām, ka Pjērs Gazlī nolēmis upurēt braucienu uz Ostinas trasi, lai iesaistītos cīņā par Japānā notiekošā Super Formula čempiona titulu, kā rezultātā “Toro Rosso” komandai pēdējā brīdī nācās meklēt aizvietotāju.

27 gadus vecais jaunzēlandietis šajā nedēļas nogalē “Porsche” sastāvā piedalās pasaules izturības sacīkšu čempionāta (WEC) 6 stundu braucienā Fudži trasē un ir ceļā uz otro čempiona titulu. Neraugoties uz tehniskām ķibelēm acīkšu sākumā, Hārtlija pārstāvētā ekipāža šogad izcīnīja uzvaru prestižajās Lemānas 24 stundu sacīkstēs.

Kas par satriecošām sajūtām! Šādu iespēju nudien negaidīju, lai gan nekad nepadevos un braukšana F1 ir mana bērnības sapņa piepildījums! Esmu pamatīgi audzis kopš palīdzēju “Red Bull” un “Toro Rosso” komandām. Man jāpateicas viņiem, jo šai laikā kļuvu spēcīgāks un motivētāks. Ostinas trase man allaž ir patikusi, turklāt te pavisam nesen braucu. Uz pārāk augstiem mērķiem nesacerēšos, tomēr debijai esmu gatavs,” stāsta topošais F1 braucējs, kurš pēdējās 3 sezonas WEC startēja vienā ekipāžā ar 8 Grand Prix uzvarētāju Marku Vēberu.