Valteri Botass ir izcīnījis pole position Brazīlijas GP izcīņā, kamēr viņa komandas biedrs Luiss Hamiltons avarēja pirmās kvalifikācijas laikā un svētdienas sacīkstē startēs no pēdējās pozīcijas.

Kvalifikācija sākās ar lietus draudiem un Luiss Hamiltons visn no pirmajiem devās trasē, tomēr jau pirmajā lidojošā aplī viņš zaudēja kontroli pār mašīnu un avarēja barjerās.

Līdz ar to Hamiltons tā arī neuzrādīja apļa laiku Brazīlijas GP kvalifikācijā un startēs pēdējais.

Cīņā par pirmo starta pozīciju tādejādi piedalījās tikai trīs piloti: Valteri Botass, Sebastians Fetels un Kimi Raikonens. Fetels uzrādīja labāko laiku pirmajā mēģinājumā trešās kvalifikācijas kārtas laikā, tomēr nespēja to uzlabot otrajā mēģinājumā, kamēr Botass to spēja un kļuva par kvalifikācijas uzvarētāju.

Otrajā rindā stāsies Kimi Raikonens ar Maksu Verstapenu, kamēr otrs “Red Bull“ pilots Daniels Rikardo uzrādīja piekto laiku un pēc desmit starta pozīciju soda startēs no peletona beigu daļas.

Brazīlijas GP – kvalifikācija

3 KOMENTĀRI

  1. Tā kā šajā sezonā cīņa par 2.vietu kopvērtējumā vēl turpinās, tad par šodienas kvalenes rezultātu var teikt tikai vienu: “Īstais cilvēks, īstajā vietā – lai labi garšo šampis arī pēc uzvaras Brazīlijas GP, Botasa kungs!” 🙂