2009. gada Formula 1 čempions Džensons pēc atpūtas gada, kas pavadīts “McLaren” rezerves braucēja amatā, turpmāk startēs “Honda” sastāvā Japānā notiekošajā Super GT čempionātā.

Batons jau iepriekš vairākkārt izteica vēlmi startēt sacensībās Amerikā vai Japānā, sākotnēji lūkojoties rallijkrosa virzienā, kur savulaik lieliskus panākumus guva viņa tēvs Džons Batons.

Šī nebūs Batona pirmā pieredze Super GT čempionātā, jo viņš jau pagājušosezon startēja tā prestižākajā braucienā Suzukas 1000 km sacīkstēs.

Beidzot piepildīšu savu pēdējo gadu sapni. Mīlu šo kategoriju. Pērn aizvadīju vienu posmu Suzukā, kas bija neiedomājami aizraujošs. Esmu entuziastiski noskaņots, gaidot sezonas sākumu. Tagad gaida mūs gaida ilgi testi, lai justos komfortabli ar mašīnu, un, cerams, uzlabotu tās konkurētspēju,” stāsta Batons.

Pagaidām nav zināms, kuri braucēji kļūs par Batona komandas biedriem. Čempionātā startē vēl divi Japānas autoražotāji – “Nissan” un “Lexus”, tomēr Batonam karjeras laikā visciešākā saistība bija tieši ar “Honda”, startējot tās rūpnīcas komandā no 2006. līdz 2008. gadam, kā arī izmantojot “Honda” dzinējus pirms tam 3 sezonas pavadot “BAR” sastāvā, kā arī karjeras pēdējās divās sezonās ar “McLaren”.