Formula 1 čempionāta izpilddirektors Čeiss Kerijs norādījis, ka “Ferrari” komanda turpmāk vairs nesaņems finansiālu atbalstu, kā tas bija vērojams Bernija Eklstona vadības laikā.

“Ferrari” par savu iespējamo aiziešanu no Formula 1, kur startē jau kopš čempionāta pirmsākumiem 1950. gadā, paziņoja pēc pērn pieņemtajiem noteikumiem par jaudas agregātu tehnisko virzību no 2021. gada sezonas, taču nu šie draudi varētu kļūt vēl nopietnāki.

“Ferrari” ir unikāla nozīme, turklāt tā ir leģendāra vienība, bet tas gan nenozīmē, ka mums pret viņiem vajadzētu attiekties citādāk nekā pret citām komandām. Mēs vēlamies, lai viņi paliktu, tomēr jāmainas ir čempionātam, nevis komandām,” situāciju komentē Kerijs.

Centīsimies nonākt pie kopsaucēja, tomēr ir viena nozare, kur kompromisus nemeklēsim – līdzjutēju interese jānostāda priekšplānā. Ir jāuzlabo šovs trasē. Aerodinamikas lauciņš nav risinājums, turklāt vairākās trasēs tas sagādā papildus problēmas.”

Ir pagājis jau gads kopš “Liberty Media” Čeisa Kerija vadībā pārņēma Bernija Eklstona izveidoto motorsporta impēriju. Kerijs stāsta, ka sākotnēji par prioritāti tika izvirzīta organizatorisko jautājumu sakārtošana un atvērtākas vides izveide, padarot sacīkstes pieejamākas TV skatītājiem, kā arī pievēršot uzmanību sociālo platformu attīstīšanai un biļešu cenu samazināšanai.

1 KOMENTĀRS

  1. Nu Jūs man piedodiet, atvainojiet, bet cik vēl ilgi varēja turpināties Ferrari interešu lobēšana un negodīgu priekšrocību piešķiršana? Pat Bernijs jau sen to vairs nenoliedza! Piem.:
    https://www.express.co.uk/sport/f1-autosport/872629/F1-news-Ferrari-Bernie-Ecclestone-Sebastian-Vettel-Kimi-Raikkonen-Mercedes-Max-Mosley
    “Max Mosley has often helped Ferrari, and I too wanted them to win…” Tas taču bija tik nožēlojami!