Makss Verstapens atzinis savu vainu sadursmē ar Sebastianu Fetelu Ķīnas Grand Prix otrajā pusē, kad abi sportisti cīnījās par trešo pozīciju, taču abas mašīnas saskārās un sportisti zaudēja vairākas pozīcijas.

Redzēju, ka viņam ir problēmas ar riepām, tādēļ līkumos centos bremzēt vēlāk. Diemžēl, manas mašīnas aizmugurējie riteņi sabloķējās un es uztriecos viņam virsū. Protams, tā bija mana vaina un nevēlējos šādu iznākumu. Pēc cīņas ir viegli atskatīties un teikt, ka, iespējams, labāk būtu mazliet pagaidīt, tomēr nu ir par vēlu,” savās pārdomās pēc finiša dalās Makss Verstapens.

Savs viedoklis par notikušo ir arī Verstapena upurim Sebastianam Fetelam: “Es viņu pamanīju vien pēdējā brīdī. Biju domājis, ka viņš uzbruks pat nedaudz ātrāk. Atstāju arī mazliet vietas. Man nebija domu pārlieku aizsargāt savu pozīciju, jo redzēju, cik ātrs ar svaigām riepām ir Daniels Rikjardo, tādēļ nevēlējos izbojāt sacīkstes mums abiem. Tomēr viņš kļūdījās, sabloķēja riteņus un, nenovērtējot situāciju, ietriecās manī. Tā mēdz gadīties.” Fetels nevēlējās situāciju skaidrot ar Verstapena vecumu, jo kas tāds varot notikt arī braucējam ar 300 Grand Prix pieredzi, turklāt abiem ir paveicies, ka mašīnu priekšējie antispārni netika apskādēti un neviena riepa neizlaida gaisu.

Helmuts Marko norādīja, ka šai cīņā Verstapens zaudēja izredzes izcīnīt uzvaru Ķīnas GP izcīņā. “Makss pārcentās cīņā ar Fetelu. Protams, tā bija viņa kļūda, taču tās ir sacīkstes. Viņš vēlāk atvainojās Sebam. Verstapens gan apzinās, ka viņa laiks vēl pienāks. Šoreiz tika zaudēta iespēja cīnīties par uzvaru. Viņam gan vēl ir tikai 19 vai 20 gadu, tādēļ viss vēl tikai priekšā.