“Red Bull” braucēja Maksa Verstapena tēvs Joss norādījis, ka dēlam nepieciešams vairāk piedomāt pie savām darbībām cīņas karstumā par pozīciju trasē, sekojot incidentam Ķīnas Grand Prix, kas maksāja vairākas pozīcijas viņam pašam, gan “Ferrari” braucējam Sebastianam Fetelam, kuru Verstapens izsita, cenšoties apdzīt.

Joss Verstapens norādīja, ka Ķīnas GP incidentā pilnībā vainojams Makss Verstapens un nākotnē jāizvairās no šādiem mirkļiem. “Viņš kļūdījās ar situācijas izvērtēšanu. Tajā brīdī apdzīt Sebastianu Fetelu nebija iespējams. Dažkārt Maksam vienkārši jāpadomā mazliet vairāk. Nevēlos, lai viņš mainītu savu braukšanas stilu. Viņš startā apsteidza divus konkurentus. Tas bija lieliski un tādus mirkļus gribam redzēt vēl un vēl,” norāda Joss, kurš pats Formula 1 startēja no 1994. līdz 2003. gadam.

Tomēr viņa darbībām jābūt kontrolētām. Pagājušā nedēļas nogale bija sāpīga. Tomēr tā ir jāizanalizē. Man daudz kas nav jāsaka, jo viņš pats saprot, ka tas nevar atkārtoties.” Vaicāts vai viņš ir dusmīgs par dēla rīcību, Joss saglabā sev raksturīgo skarbumu: “Dusmīgs nebūtu pareizais vārds. Esmu vīlies, un zinu, ka viņam tas ir vēl sāpīgāk.

Vaicāts par incidentu Bahreinas GP startā ar Luisu Hamiltonu, Joss norāda, ka šajā gadījumā nekas nepareizs nav darīts. Manevrs esot bijis ļoti labs, tomēr abi sportisti neatstāja viens otram vietu un žurnālisti tā rezultātā no mušas uzpūtuši ziloni.

Par sadursmi ar Fetelu Makss Verstapens saņēma 10 sekunžu sodu, kas lika atkāpties no ceturtās uz piekto vietu, kā arī divus soda punktus. Gada laikā Verstapens saņēmis 5 soda punktus. Šai rādītājā šobrīd vairāk ir tikai Daņilam Kvjatam (7) un Kevinam Magnusenam (6). 12 soda punkti gada laikā rezultējas diskvalifikācijā no sacīkstēm.