Sezonas atklāšanas posma spilgtākais notikums bija Matiasa Ekstroma un Petera Solberga sadursme fināla brauciena 1.līkumā, kad “Audi” līderis izstūma no trases divkārtējo FIA Pasaues rallijkrosa čempionu. Ekstromam šī incideta rezultātā tika atņemta uzvara, bet mums ir iespēja paklausīties Petera Solberga radio sakarus ar komandu un komentāru uzreiz pēc sadursmes ar riepu barjerām.

You have to leave a space! All the time you have to leave a space!

Reinim Nitišam jauni konkurenti EuroRX ieskaitē

Divkārtējais RX2 sēriju čempions Sirils Reimonds ir nolēmis spert nākamo soli karjerā un sākot ar Beļģijas posmu, kas ir otrais Eiropas čempionāta posms Supercar klasē, francūzis sāks startus ar Supercar automašīnu. Tas nozīmē, ka Beļģijā arī Reinim Nitišam, kas pēc pirmā posma ir Eiropas čempionāta līderis, būs vēl viens spēcīgs sāncensis. Reimonds startēs ar “Peugeot 208 WRX” automašīnu. Papildus atlikušajiem Eiropas ieskaites posmiem, Sirils Reimonds startēs arī Vācijas posmā, bet jau Pasaules ieskaitē – tieši Esteringas trasē 2016.gadā Reimonds debitēja WorldRX ieskaitē ar “Ford Fiesta” automašīnu.

No otrā čempionāta posma Beļģijā savus startus Eiropas čempionātā atsāks arī zviedru rallijkrosa uzlecošā zvaigzne Magda Andersone, kura pārstāvēs “DA Racing” komadu. Gluži kā Sirils Reimonds, arī 19 gadus jaunā Magda Andersone startēs ar “Peugeot 208 WRX” modeli un piedalīsies atlikušajos četros Eiropas čempionāta posmos. 2016.gadā Andersone izcīnīja otro vietu “TouringCar” klasē, bet pērn debitēta ar Supercar klases automašīnu un startēja “Marklund Motorsport“ komandas sastāvā.