“Mercedes” boss Toto Volfs uzskata, ka 2018.gada titula cīņa nav salīdzināma ar pērnā gada dueli, jo šogad par titulu cīnās trīs komandas. Turklāt šobrīd “Mercedes” jau trīs posmus ir bez uzvaras, kas hibrīddzinēju ēras laikā ir nebijis notikums.

“Mercedes” komanda dominēja no 2014. līdz 2016.gadam, bet pērn pirmo reizi hibrīdmotoru ērā vācu kompānija sastapās ar nopietnu pretestību no “Ferrari“ komandas, lai gan sezonas izskaņā spēja izcīnīt abus titulus vēl pirms pēdējā posma. Šogad “Mercedes” piloti ir bijuši cīņā par uzvaru katrā no pirmajiem trim posmiem, tomēr nav spējuši kāpt uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena.

Foto: Mercedes AMG F1

Ne visiem šāds izaicinājums iet pie sirds, taču mums tas patīk.

Toto Volfs

“Mēs zinām, ka mums šogad būs jāizcīna ļoti smaga cīņa,” paziņoja Volfs, kura komanda šobrīd atrodas Konstruktoru kausa kopvērtējuma vadībā. “Pērn mums bija cīniņš ar “Ferrari”, taču tas nebija salīdzināms ar to intensitāti, kas ir šajā sezonā. “Red Bull” un “Ferrari” ir gatavi uz visu, lai mūs pārspētu. Ne visiem šāds izaicinājums iet pie sirds, taču mums tas patīk. Visi mūsu komandas locekļi ir noplēmuši strādāt šajā sporta veidā tieši šādu brīžu dēļ.”

Runājot par šīs nedēļas nogalē gaidāmo Azerbaidžānas GP, Volfs atzīmēja, ka pirmo reizi tas notiek aprīlī un pilnīgi citos laika apstākļos, nekā iepriekš jūnijā. 2016.gadā Baku ielu trase tika atzīta par vienu no garlaicīgākajām sacīkstēm, bet pērn ar absolūti neprognozējamu goda pjedestālu šis posms palika atmiņā visiem.