Kārtējo kritiku no konkurenta saņēmis Kevins Magnusens. Šoreiz dānis kritis “Toro Rosso” braucēja Pjēra Gazlī nežēlastībā, kurš Magnusenu nodēvējis par bīstamāko braucēju, ar kuru viņam nācies sacensties.

Abi sportisti sadūrās cīņā par pozīciju Azerbaidžānas Grand Prix izcīņas izskaņā. Lai gan tas neradīja tālejošas sekas un abi turpināja braucienu, FIA pēc sacīkstēm izskatīja Magnusena manevru un piesprieda “Haas” braucējam 10 sekunžu sodu un divus soda punktus, kas nozīmē, ka līdz diskvalifikācijai Magnusenu šķir tikai 5 soda punkti.

Kevins ir bīstamākais braucējs, pret kuru man nācies sacensties. Sacīkstēm atsākoties, viņš centās mani iegrūst sienā ar 300 km/h ātrumu. Devos uz sānu, bet viņš mani burtiski stūma tai virsū. Abi manas formulas priekšējie riteņi pacēlās gaisā, tika salauzts atpakaļskata spogulis un sabojāta stūrēšana,” sašutis par notikušo ir Gazlī.

Viņš pats vēlāk teica, ka nav mani redzējis savas mašīnas vibrāciju dēļ. Manuprāt, tam nav nozīmes. Viņš šādus manevrus veica visā sacīkšu garumā, līdz ar to zināja precīzi, kur es atrodos, kad grūda mani sienā. Tāds viņš ir bijis vienmēr. Cīnīsies līdz galam. Man pret to nebūtu iebildumu, bet šeit tiek pārkāptas jebkādas robežas. Braucot ar 300 km/h ātrumu, tā nedrīkst darīt.

Savas komandas braucēju aizstāv “Haas” vadītājs Guntars Steiners: “Kvalifikācijā viņš sūdzējās par savu komandas biedru Hārtliju. Pa lielam, nekas nav mainījies. Dažkārt ir jāpadomā arī par sevi pašu. Gazlī te ir jauniņais un mēs sagaidām kļūdas no viņa.

VIDEO: Gazlī un Magnusena saķeršanās Azerbaidžānas GP