“Ferrari” braucējs Sebastians Fetels publiski norādījis uz vairākām lietām, kas viņa pārstāvētajai komandai būtu jāmaina, lai saglabātu konkurētspēju un sezonas ieskaitē pārtrauktu “Mercedes” uzvaru gājienu.

Sebastians Fetels: “Mēs nebijām pietiekami ātri. To neievērojot, mēs būtu pilnīgi akli. Sacīkšu pirmajā nogrieznī mums vispār nebija ātruma. Otrkārt, nespējām pielāgoties piedāvātajām riepām. Tās tika mainītas, tomēr situācija visiem bija vienāda. Mums jābūt ambīcijām to izmantot, nevis tā dēļ piekāpties. Arī mašīnas izturība šobrīd nav augstākajā līmenī. Kimi bija problēmas ar dzinēju jau piektdien un vēlāk izstājās arī sacīkstēs. Ja ar šīm trim lietām netiekam galā, tam nav attaisnojumu.

Nākamais posms risināsies Monako ielās, kur “Ferrari” komandai aizliegts izmantot tās jaunāko inovāciju – atpakaļskata spogulīšus, kas piestiprināti ‘halo’ sistēmai un vienlaikus kalpo kā gaisa plūsmas novadītāji, kas izraisīja pretenzijas no vairākām konkurējošajām vienībām. Uz ‘halo’ sistēmas nav atļauts novietot aerodinamiskas detaļas, kas uzlabo komandas sniegumu, un tieši spogulīšu unikālais dizains, nevis to atrašanās vieta izraisīja diskusijas par mašīnas atbilstību FIA tehniskajam reglamentam.