Makss Verstapens uzrādīja ātrako apļa laiku pirmajā Kanādas GP treniņā, bet mirkli vēlāk saskārās ar tehniskām problēmām, kuras gan tika operatīvi novērstas un Monako GP neveiksminieks varēja atgriezties Monreālas trasē.

Otro apļa laiku uzrādīja Luiss Hamiltons, kurš Verstapenam zaudēja mazāk kā sekundes desmitdaļu, bet Daniels Rikardo ieņēma trešo vietu. Sebastians Fetels uzrādīja ceturto laiku un vadošos braucējus šķīra ļoti niecīga laika atstarpe – “Ferrari” līderis Verstapenam zaudēja trīs desmitdaļas.

Fernando Alonso deva cerības arī “McLaren” komandai – spānis uzrādīja septīto laiku, tikai 0,6s aiz līdera rezultāta. Desmitniekā iebrauca arī Stofels Vandūrns.

Tehniskas problēmas piemeklēja Niko Hulkenberga “Renault” formulu, kas apstājās trases malā. Tostarp ‘Čempionu sienā’ ar mašīnas aizmuguri ietriecās mājinieks Lanss Strols, kura “Williams” formulai līdz ar to bija pārdurta aizmugurējā riepa. Līdzīgs liktenis piemeklēja arī otru “Williams” pilotu Sergeju Sirotkinu, kurš aizķēra trases sienu pirmajā sektorā, sestajā līkumā.