“Circuit of the Americas” (COTA) trase Ostinā joprojām tiek būvēta, bet “Codemasters” sagatavotā datorspēlē jau ļauj izprast kāda trase izskatīsies pēc pabeigšanas.

Internetā ir parādījies video ar trīs on-board apļiem COTA trasē no “Codemasters” jaunās spēles “F1 2012”, kuras on-line versija šobrīd tiek testēta. Video redzama “McLaren” Luisa Hamiltona formula, bet darbība notiek uz “Xbox 360”, izmantojot “Fanatec CSR” stūri un “Clubsport” pedāļus. Atgādinu, ka spēle oficiāli nāks klajā septembrī.

Datorspēļu fani noteikti novērtēs spēles elementu atbilstību realitātei: priekšējo riteņu bloķēšanās un pat dūmu parādīšanās, iespēju operēt ar DRS un KERS sistēmām, bremžu slodzes sadalījuma regulēšanu braukšanas laikā utt.

 

Ja jau runājam par nepabeigtām trasēm ASV, tad ir arī otra – plānotais ielu aplis Ņūdžersijā, kur pirmo izmēģinājumu braucienu nākamajā dienā aiz Kanādas GP veiks Sebastians Fetels.

Jau oktobrī tika apstiprināts, ka Ņūdžersijas ielu trase būs 2013.gada kalendārā, tomēr iepriekšējā nedēļā Bernijs Eklstons atklāja, ka organizatori nav laikā veikuši maksājumus un posma norise ir apdraudēta. Neskatoties uz to, Fetela jau iepriekš ieplānotais demo brauciens notiks kā paredzēts.

1 KOMENTĀRS

  1. Trase interesanta, pirmkaart kas kriit aciis, ir trase dala liidziigi kaa Hokenheimaa, ass liikums taisne un atkal ass liikums, taa ir idealaakaa kombinaacija apdziisaanai, tur arii laikam buus DRS zona, otra lieta kas iekrita aciis ir Turn 8, no Turcijas GP, tikai shajaa gadiijumaa uz labo pusi, kas buus izaicinaajums labaakajaam komandaam pilnajaa iznemt.

  2. Reti, kura “mākslīgi” konstruēta trase ir foršāka par tām, kuras ir radušās “dabīgi”.
    Ar “dabīgajām” esdomāju, tās, kuras ir izveidojušās no koplietošanas ceļiem, vai vēsturiski evolucionējušas no kādas primitīvas konfigurācijas, kad viss vēl bija vienkārši: ātri, ātrāk un bīstami.

  3. DRS un kers sistemas izmantot var jau F1 2011 , kur viss notiek diezgan tuvu realitātei ar iespejamajam intervijam u.c. Taču Grafika manuprāt labāka ir 2010. Šeit jau izskatās ka beidzot CODMASTERS pec 3 gadu darba nonākuši pie kopsaucēja un aptuveni labāko no katra izlasījuši… Jāgaida un jāizprovē. F1 2011 braukšana gan bija daudz labāka nekā 2010. Nav brīnums jo tieši to attīstīja bijušais F1 pilots Entonijs Deividsons…