“Sauber” un “Honda” dzinēju piegādes darījums, kas bija plānots uz 2018.gada sezonu ir atcelts, ziņo vācu “Auto Motor und Sport”.

Kamēr joprojām nav skaidrības ar “Honda” un “McLaren” laulības nākotni, arī “Sauber” ir palikusi bez dzinēja piegādātāja uz 2018.gada sezonu un ļoti iespējams Šveices komandai atkal nāksies izmantot gadu vecus “Ferrari” motorus.

Vācu specializētais izdevums norāda, ka līguma laušanas iniciatīva pilnībā nākusi no Japāņu kompānijas puses, kas bijusi nepatīkami pārsteigta par izmaiņām “Sauber” komandas vadībā un esot izteikusi vēlmi pārskatīt līgumsaistības jau kopš paziņojuma par Monišas Kaltenbornais aiziešanas no Šveices komandas. Nevar aizmirst, ka tieši ar indiešu izcelsmes austrietes Kaltenbornas pūlēm tika noslēgts darībums starp “Sauber” un “Honda”, kas paredzēja, ka “Sauber” saņems arī Japāņu kompānijas fabrikas atbalstu.

1 KOMENTĀRS

 1. vēl viena bēdīga, bet nevar teikt, ka negaidīta ziņa – no tvīdā un tartānā tērpto džentlmeņu klubiņa a.k.a. British Racing Drivers Club.

  Eurosport.co.uk versijā –

  BRDC chairman John Grant said: “This decision has been taken because it is not financially viable for us to deliver the British Grand Prix under the terms of our current contract.
  “We sustained losses of £2.8m in 2015 and £4.8m in 2016, and we expect to lose a similar amount this year.
  “We have reached the tipping point where we can no longer let our passion for the sport rule our heads.
  “It would not only risk the very future of Silverstone and the BRDC, but also the British motorsport community that depends on us.”
  The BRDC hopes that by cancelling the contract it can come to a fresh agreement with F1’s new owner Liberty Media to secure the future of the race beyond 2019.
  “I want to be clear that although we have now activated the break clause, we are fully supportive of the changes the Liberty team are making to improve the F1 experience,” said Grant.
  “Our hope is that an agreement can still be reached, so that we can ensure a sustainable and financially viable future for the British Grand Prix at Silverstone for many years to come.”