Makss Verstapens atzinis, ka nebūt nav sajūsmā par jauno Lasvegasas posmu, kas tiek pozicionēts kā greznākais un šova ziņā iespaidīgākais visā F1 sezonā. Līdzīgi uzskata arī kādreizējais čempionāta vadītājs Bernijs Eklstons.

Jaunā trase izveidota pasaules azartspēļu galvaspilsētas ielās un notiks nakts laikā, mākslīgajā apgaismojumā. Daudzi ir sajūsmā par gaidāmo vērienīgo sporta pasākumu, taču ne “Red Bull” pilots Verstapens. Viņš uzskata, ka šādā trasē aizraujošas cīņas nav iespējamas.

“Pirmkārt, es domāju, ka esam šeit vairāk dēļ šova, nevis sacīkstēm, ja paskatāmies kaut vai uz trases konfigurāciju,” kritizē Verstapens. “Bet es par to daudz nedomāju. Vairāk uztveru to tā, ka dodos uz turieni, lai izdarītu savu darāmo un uzreiz būtu prom no turienes.”

Lasvegasas trase nebūt nav vienīgā, kas ir tik šaura. Tomēr par Monako, kur F1 posms pirmo reizi notika jau 1950. gadā, holandiešu autosportists ir citās domās.

“Jā, bet Monako trasei ir sava vēsture un arī vietai kā tādai,” saka trīskārtējais F1 čempions. “Ikviens grib kaut reizi būt Monako. Šīs divas trases īsti nevar salīdzināt.”

Verstapens atzīst, ka simulatorā Lasvegasas trasi kārtīgi iepazīt nav izdevies: “Ja godīgi, es aizvien īsti nepazīstu šo trasi. Pēdējo reizi, kad to izmēģināju F1 spēlē, šķiet vairāk triecos sienās nekā braucu pa to. Tāpēc cerēsim, ka tā nenotiks, kad sākšu braukt pa to reālajā dzīvē. Būs daudz savādāk nekā iepriekšējā posmā Brazīlijā. Ļoti zema temperatūra un nakts sacīkste. Ielu trase. Mums šeit nav pieredzes. Mēs nezinām, kāds būs saķeres līmenis. Viss būs jauns, un varbūt tas dos jums kādus pārsteigumus. Es nezinu.”

Kritiski par Lasvegasas GP izteicies arī Bernijs Eklstons, kura laikos F1 čempionāts krietni paplašinājās ārpus Eiropas.

“Es tiešām negaidu šo posmu,” atklāts ir Eklstons. “Kāpēc nē? Jo tam nav nekā kopīga ar “Formulu 1″.”