“Ferrari” komandas boss Stefano Domenikalli ir nācis klajā ar visai pārdrošiem paziņojumiem, jo pirms gaidāmā Itālijas GP posma Moncā atzinis, ka 2011.gads ir pēdējais, kad “Ferrari” piedzīvo vilšanos.

Itāļu komanda nav guvusi F1 titulu kopš 2007.gada, kad Kimi Raikonens pēdējā posmā nedaudz brīnumainā kārtā atņēma titulu abiem “McLaren” pilotiem. Savukārt pēdējais Konstruktoru kauss vienībai bija 2008.gadā. Arī šī sezona nevar tikt ierakstīta aktīvā – kopš sezonas sākuma tikai viena uzvara.

“Mēs esam pārliecināti, ka šī ir mūsu pēdējā vilšanās sezona,” paziņoja Domenikalli itāļu avīzei “Repubblica”.

46 gadus vecais komandas boss ir apņēmies radīt “nepārspējamu komandu”, kā laikā, kad “Ferrari” vadīja Žans Tods un vairāki ļoti talantīgi cilvēki.

“Tods izcīnīja daudz uzvaras, tomēr viņam bija laiks uzbūvēt šo sapņu komandu un viņš to izdarīja ar izcilu apdomu,” turpināja Domenikalli, kurš bija tuvu demisijai pēc 2010.gada sezonas, kad pēdējā posmā komanda izlaida no rokām Alonso čempiona titulu. “Es plānoju izdarīt to pašu un esmu noskaņots optimistiski.”

“Kā pērspēt “Red Bull”? Es varbūt izklausīšos pēc jukuša, taču esmu pārliecināts, ka mēs būvējam bāzi neuzveicamai komandai,” paziņoja itālietis, kurš Boloņas Universitātē ieguva grādu biznesa vadībā. “Mums nebūs viens cilvēks, kas visu vadīs – kā tas ir “Red Bull” ar Ņūveju. Mums būs komanda.”

“Arī Alonso tic mūsu nākotnei,” atzina Domenikalli, kurš savulaik bija arī Mudžello trases direktors. “Viņš ir parakstījis līgumu ar mums līdz 2016.gadam un viņš ir tikai savas karjeras vidusceļā. Uzvarētājs, kāds ir viņš, nebūtu ar mieru izmest šos gadus, ja nebūtu pārliecināts par panākumiem.”

1 KOMENTĀRS