Kimi Raikonens varētu atgriezties Formulā 1 jau nākamajā sezonā kopā ar “Williams” komandu, tā pēc somu pilota vizītes britu vienības bāzē ziņo BBC mājas lapa.

“BBC Sport” raksta, ka pats Raikonens ļoti vēlas atgriezties un startēt tieši “Williams” komandā, kas acīmredzot arī ir atvērti idejai, lai gan pazīmes liecina par Grūvā bāzētās komandas nepieciešamību pēc ‘maksas pilotiem’. Šobrīd visas pilotu pozīcijas vadošajās komandās ir aizņemtas un Raikonenam nav lielas izvēles iespējas.

Pēc visa spriežot Raikonens varētu nomainīt Rubensu Barikello, jo otrs pilots Pastors Maldonādo ienes komandā pārāk lielu naudas summu, lai vienība nopietni apsvērtu iespeju šķirties no viņa. Turklāt venecuēliettis uzrāda atzīstamus rezultātus arī uz Barikello fona. Pats brazīlietis gan ir izteicis vēlmi palikt, tomēr komanda joprojām nav piedāvājusi viņam līgumu.

Raikonena gadījumā problēmas varētu rasties somu pilota algas sakarā, lai gan viņa klātbūtne vienībā varētu pievilināt papildus sponsoru interesi un tad tēriņi izlīdzinātos ar ienākumiem.

Pēc tam, kad Raikonena plāni WRC nerealizējās, viņš meklē iespējas jaunam/vecam izaicinājumam un vizītes laikā Grūvā viņš pārliecinājās, ka komanda veic nopietnu administrācijas un tehniskā departamenta restrukturizāciju. Šogad “Williams” aizvada savu vājāko sezonu un atrodas priekšā tikai 3 jaunajām F1 komandām.

Pati “Williams” komanda šobrīd atturas no jebkādiem komentāriem šajā sakarā un jāsecina, ka “BBC Sport” informācijas avots ir kāds komandas pārstāvis, kas iespējams piedalījies Raikonena vizītē Grūvā.

Raikonens F1 debitēja 2001.gadā “Sauber” sastāvā, bet pēc tam startēja “McLaren” un karjeru 2009.gadā pabeidza “Ferrari” sastāvā. Kopā soms izcīnījis 18 uzvaras, 16 pole positions un 62 goda pjedestālus.

1 KOMENTĀRS

 1. Hm… pilnīgs sviests! Ja Raikonens tiešām sapīsies ar Williams, tad tas būs vēl neveiksmīgāks lēmums par Šūmahera “paveikto”. Šūmis vismaz ienāca komandā, kas tikko bija izcīnījusi titulu, turklāt vēl pārtapusi par potenciālo Vācijas lepnumu Mercedes.
  Bet no personīgā viedokļa – ja Raikonens atgriezīsies, noteikti par viņu nefanošu. Drīzāk ierēkšu par viņa neveiksmēm. Šādi tipāži, kas jau 30 gadu vecumā notinās, tad mētājas apkārt, bet visbeidzot nolemj atgriezties, nav respekta vērti…

 2. ticēšu tad, kad būs Williams oficiālais paziņojums. Bet pagaidām izskatās pēc Skalbes pasakas par Dūņu Vēzi – kamēr princese jauna, tikmēr noraida visus preciniekus, bet kad pienāca rudens un vecums, gāja par sievu vienīgajam , kas ņem.

 3. Manuprāt, tā ir preses pīle. Neesmu pārliecināts, ka Raiks vispār piekristu šāda veida komandai, kura taupa, un kurai budžets svārstās ap Raikonena 1 sezonas algu 😀 Lai gan patiešām, varētu pēc tam to algu atļauties, jo sponsori izdzirdot viņa vārdu var saskriet tonnām, tā ka vairs uzlīmēm uz formulas nav kur likt vairs 😀 Zutils būtu realāks pretendents. Da kas viņus tur zin, ar ko tie tur nodarbojas, bet būtu interesanti Ledusvīru ieraudzīt F1 apritē, pie reizes pārbaudīt, cik tad spēka viņā vēl ir.

 4. Neticu! Ta neizklausās pēc Raikonena! Viņš vienmēr iet pie labākajiem, to viņš ir teicis, viņu nesaista braukšana pagrīdes komandās! Ja nevar cīnīties par čempiona titulu, tad viņš nebrauc vispār… būtu kas mainījies? Pie tam Williams tiešām diezvai varētu viņu atļauties, ja vien, kā jau teica, sponsoru ieguvums nebūs lielāks par izmaksājamo algu…

 5. kaimiņš:
  Es saku ka ir divi varjanti:
  1.Vai nu ieliks savu naudu Leman-24 kāra būvē nopērkot akcijas.
  Un tas ir ticams.
  2.Varbūt tiešām trakoti grib braukt reālās gonkās.
  Kā pats Kimis nesen teicis,ka viņam tomēr labāk pie sirds ir gonkas tipa kā F1.