Spāņu veterāns Pedro de la Rosa nākamajā sezonā piedzīvos vēl vienu atgriešanos Formulā 1, jo HRT komanda ir apstiprinājusi, ka spānis būs vienības pilots turpmākos divus gadus.

40 gadus vecais Pedro de la Rosa šajā sezonā bija “McLaren” komandas testu un rezerves pilots, bet pēdējo reizi F1 startēja vēl šogad, kad Kanādas GP aizstāja savainoto Serhio Peresu “Sauber” vienībā. Vēl gadu iepriekš de la Rosa bija “Sauber” pilots, tomēr sezonas izskaņā viņu nomainīja Niks Haidfelds.

Nevar aizmirst, ka vasarā HRT komandu pārpirka spāņu konglomerāts “Thesan Capital” un līdz ar to Pedro de la Rosas ienākšanas komandā ir visai saprotama. Komandas vadība atzīst, ka tik pieredzējuša un augsta līmeņa speciālista klātbūtne vienībā ne tikai palīdzēs komandai augt tehniskajā ziņā, bet arī “padarīs projektu nopietnāku arī potenciālo investoru acīs.”

“Tas ir ļoti nopietns solis manā sportista karjerā un es to apsvēru ļoti rūpīgi,” paziņoja pats de la Rosa. “Man ir liela pieredze un esmu nobriedis pilots, bet šāds izaicinājums turklāt ir arī milzīgs motivācijas lādiņš. Par labu HRT mani pārliecināja trīs faktori: mana vēlme atkal startēt sacīkstēs, fakts, ka HRT ir spāņu komanda, un tas, ka komandā ir man ļoti labi pazīstami cilvēki, piemēram, Luiss Peress Sala.”

Atgādinām, ka bijušais spāņu F1 pilots Luiss Peress Sala, kurš Formulā 1 ir piedalījies 32 Grand Prix posmos, projektam pievienojās vasarā, kad to pārņēma “Thesan Capital”. Interesanti, ka Salas brāļadēls ir Daniels Junkadelja – F3 pilots, kurš iepiekšējā nedēļas nogalē izcīnīja uzvaru prestižajā F3 sacīkstē Makao.