Internetā parādījies vēl neredzēts video no Korejas GP posma treniņiem, kur “Toro Rosso” pilots Haime Algersuari vairākus līkumus aiz sevis turēja Sebastianu Fetelu.

Fetels, kurš trasē bija manāmi ātrāks, savu neapmierinātibu izteica ar žestiem, taču vēlāk boksos Algersuari saņēma pamatīgu rājienu no galvenā “Red Bull” jauno pilotu bosa Helmuta Marko, kurš starp citu sezonas beigās arī lēma Buemī un Algersuari likteni. Interesatni vai šis incidents sezonas izskaņā arī nospēlēja savu lomu?

Saruna starp Helmutu Marko un Haimi Algersuari:

Marko: Tu noteikti redzēji, kā viņš tev pietuvojās.

Haime: Es redzēju viņu, bet es nevaru laist garām viņu katrā aplī.

Marko: Tas nenotika katrā aplī…

Haime: Tur viss bija kārtībā.

Marko: Tur nebija viss kārtībā. Tu izjauci viņa apli, sākot jau ar pirmo līkumu un arī nakamajos divos apļos tu biji viņam ceļā. Tas nav pieņemami.

1 KOMENTĀRS

  1. Nebūs “tizlo opju”, braucēji varēs stūrēt bērnu trīsriteņus pagalmā.

    Treniņi tomēr nav īstā vieta, kur demonstrēt savas bloķēšanas prasmes un sadursme izmaksātu daudzus tūkstošus ko nez vai Haime gribētu segt no savas kabatas… 😉

  2. Algesuaaris uzvedaas beernishkjiigi. treninju laikaa “sacensties” ar Fetelu iedomaajaas. nezinu ko un kam vinjsh gribeeja pieraadiit. blokjeet maates komandas liideri nav pats veiksmiigaakais karjeras attiistiibas plaans.

  3. Jaa, nu nav patiikamas shitaas vaardu paarmainjas, bet tas, shkjiet, nav nekas neparasts – Rons Deniss ir sakliedzis uz saviem pilotiem, arii Frenks Viljamss un droshi vien visi citi taapat. Nedomaaju gan, ka tas buutu kalpojis par iemeslu atlaishanai – vienkaarshi puishi bija “aizseedeejushies” neko dizhu nedemonstreejot, taapeec vieta tiek dota perspektiivaakiem pilotiem.