Oscar ekipāža ar Māri Saukānu un Andri Dambi nepabeidza garāko 7.posmu, tomēr varēs turpināt rallijreidu.

Kā ziņo Kaspars Dambis, tad Oscar ekipāža, lai izvairītos no braukšanas pa kāpām tumsas apstākļos, nolēma izlaist pēdējos 39km no 419km garā ātrumposma. Taču Oscar ir veiksmīgi nokļuvis bivokā un varēs turpināt rallijreidu.

Šodien Dakaras rallijā ir atpūtas diena un tā nāk tieši laikā, jo pēdējais posms izrādījies ļoti smags daudzām ekipāžām – rezultātos pēc 7.posma atrodamas tikai 47 no 123 startējušām mašīnām.

Par posma uzvarētājiem auto klasē kļuva Nassers Al-Atija, aiz kura finišēja viņa komandas biedrs Robijs Gordons – līdz ar to pirmā dubultuzvara “Hummer” komandai. Trešais palika kopvērtējuma līderis Stefans Petransels, kurš tagad kopvērtējumā ir 11 minūtes priekšā polim Kšištofam Holovčikam.

1 KOMENTĀRS

  1. Jau domāju, kur viņi pazuduši.. Rezultātos nekādas skaidrības.. Posmā vēl 2 kontrolpunktus pirms finiša bija atrodami rezultātos, bet pēc tam pat pēc dienas nekā…
    Kā tad īsti būs ar tiem, kas posmu nepabeidza? Ņems vērā pēdējo oficiālo starpposma laiku un kaut kādu laiku pieskaitīs vienkārši visiem klāt.. vai arī kaut kāds soda laiks?
    Ja nu kāds zin ko vairāk… Ar lielu interesi sekoju līdzi, bet informācijas trūkums šobrīd neļauj saprast vai viss ir ok un cik veiksmīgi Saukāns/Dambis turpina ceļu