Moto klasē triumfēja Desprē, bet auto klasē ātrākais bija Petransels, kamēr “Osacar” ekipāžas atkal nakšņoja tuksnesī.

13.posmā, kurā bija jāveic 275km ātrumposma, uzvaru moto klasē izcīnīja Sirils Desprē, kurš izmantoja sava komandas biedra Marka Komas (attēlā) tehniskās problēmas – spāņu braucēja KTM motociklam pēc viena no tramplīniem ‘pazuda’ 2. un 3. pārnesums, līdz ar to nācās apbraukt stāvākās kāpas un tika zaudēts laiks.

Auto klasē Stefans Petransels (“Mini”) jau gandrīz nodrošināja uzvaru arī kopvērtējumā, jo 13.posma uzvarēja ar 8 minūšu pārsvaru, bet pēdējā rallija dienā jāveic tikai 29km ar laika kontroli. Kopvērtējumā tuvākais konkurents ir Nani Roma, kurš atpaliek par 42 minūtēm. Nepaveicās “Hummer” līderim Gordonam, kurš mēģina izcīnīt vēl vienu uzvaru ātrumposmā, tomēr pārrēķinājās un uzmeta kūleni (skatīt video).

Tostarp latvieši ar “Oscar” atkal nesasniedza finišu paredzētajā laikā un līdz ar to kārtējo reizi pēc kārtas viņiem nācās nakšņot tuksnesī. Tomēr galvenais uzdevums ir pabeigt ralliju un tagad finišs ir ļoti tuvu.

Lielisks sniegums no “RE Autoclub” ekipāžām, jo Meļņikovs uzrādīja 13.rezultātu un Kuzņecovs bija 22.vietā. Pēdējā dienā līdz Limai tikai 29 km ātrumposma un vēl 254km pārbrauciens.