“Ferrari” pilotu akadēmijas audzēknis Žils Bjanki ir pievienojies “Force India” vienībai uz 2012.gadā būs indiešu komandas rezerves pilots.

“Force India” pēdējās divās sezonās savus rezerves braucējus izmantoja piektdienu treniņos, tādejādi nodrošinot jaunajiem pilotiem iespēju mācīties F1 tehnoloģijas un nepazīstamās trases. 2010.gadā tāda iespēja bija Polam di Restam, bet pērn Niko Hilkenbergam. 2012.gadā abi šie piloti ir “Force India” pamatsastāvā.

Komandas vadība apstiprināja, ka arī Žilam Bjanki būs iespēja vismaz deviņos GP posmos sezonas laikā piedalīties piektdienas treniņos.

“Labākais veids, kā mācīties ir regulāri braukt ar jaunākās specifikācijas formulu un “Force India” komandā man būs tāda iespēja,” paziņoja Bjanki. “Es ceru, ka šī iespēja kādu dienu dos man priekšrocības, lai iekļūtu kādas komandas pamatsastāvā. Nākamie pāris mēneši būs ļoti aizraujoši, jo man jāiepazīst komanda un jāgatavojas jaunai sezonai.”

Pēdējās divās sezonās GP2 čempionātā Žils Bjanki, kura menedžeris Nikolā Tods pārrauga arī Felipes Masas karjeru, ierindojās trešajā vietā.

1 KOMENTĀRS

  1. vai tas nozīmē ka Ferrari viņu mēģina bīdīt tuvāk reālai f1 karjerai, ķipa lai paskatās kā lietas notiek un tad pievākt atpakaļ Massas vietā ? liekas Felippi viņi pacieš jo pagaidām nevar dabūt PĀRLIECINOŠI labāku