Vienu no lielākajiem pārsteigumiem Latvijas rallija čempionāta pirmajā posmā sagādāja Kārlis Nebars, kurš Okartes Autosporta Akadēmijas sastāvā izrādījās labākais no vienas ass piedziņas spēkratu pilotiem, pēdējā ātrumposmā pārspējot arī Jāni Berķi. Portāls www.nordspeed.com piedāvā sportista komentārus par sacīkstēm Utenas pilsētas apkārtnē.

Sportists ir ļoti priecīgas par sasniegto rezultātu un vēlas pateikties Okartes Autosporta Akadēmijas komandai par doto iespēju piedalīties 2012. gada Latvijas rallija čempionātā. Par pašu ralliju sportists saka tā: “Ralliju iesākām ar domu, ka obligāti jāfinišē un vēlams ar pieņemamu rezultātu. Sacensību sākumā nebijām ātri, tomēr piesardzīga braukšana atmaksājās,” pirmo ātrumposmu rezultātus komentē sportists.

Tomēr jo vairāk viņi brauca, jo vairāk izjuta trasi un mašīnu, jo ātrāki kļuva viņu “dopu” laiki: “”Dopi” gāja un arī mūsu temps lēnām kāpa – sāku pierast pie auto, šaurajiem ceļiem un tramplīniem! Pie lielāka ātruma sāka līst ārā arī kļūdiņas, sapratām, ka šis tas jāpamaina stenogrammā!,” stāsta Kārlis Nebars, atzīstot, ka neiztika arī bez kļūdām.

Jautājām arī par auto, kā darbojās, vai neradās problēmas sacīkšu laikā: “”Mašīnīte” bija perfekti sagatavota! Nebija nekādu sūdzību par auto – tieši otrādi – Fiesta R2 ir neaptverami izturīga un ar perfektu amortizāciju! Nekad mūžā nebiju braucis ar tik labi sagatavotu tehniku! Pēteris Neikšāns ar mehāniķu komandu bija pastrādājuši godam!,” priecājas Nebars.

 

Vēlam sportistam veiksmi un izturību! Nākamais posms jau pēc divām nedēļām Gulbenes apkārtnē – rallijs “Sarma 2012”.