13:00 pēc LV laika Vokingā sākās “McLaren MP4-27” modeļa prezentācija un pirmais pārsteigums – tas ir skaists!

Pirmās foto un video no prezentācijas liecina, ka lai arī mašīnas purngals ir pacelts un nedaidz vairāk izliegts nekā pagājušajā sezonā, “McLaren” modelim nav ‘lauztais deguns’, kas bija “Caterham CT01” un ir prognozēts vēl pāris mašīnām.

“Šī ir viena no visskaistākajām mašīnām, kad ir biijušas “McLaren” komadai pāris pēdējo sezonu laikā,” prezentācijā paziņoja Luiss Hamiltons. “Turklāt mašīnai ir jauna dizaina aizmugures skata spoguļi, domāju, ka Felipe (Masa) būs priecīgs par to.”

“Izmaiņas tehniskajos noteikumos šogad ir ļoti pamanāmas arī vizuāli – vispirms jau purngala augstuma ziņā,” paziņoja Džensons Batons. “Kā jūs redzat šī ir ļoti skaista mašīna un daudz no jaunajām mašīnām tādas nebūs. Man tas ir svarīgi.”

“Esmu pārliecināts, ka mašīna izskatīsies citādi, kad dosimies uz Austrālijas GP, bet tā noteikti būs kļuvusi krietni ātrāka,” paziņoja Martins Vitmāršs. “Mēs vēlamies uzvarēt. Mēs vēlamies izcīnīt čempionu titulu!”

“Mēs esam zaudējuši vairākus vērtīgus kadrus no tehniskā departamenta, jo tos ir pārvilinājuši mūsu konkurenti, tomēr tajā pašā laikā mums ir ļoti vērtīgi papildinājumi gan no citām komandām, gan no mūsu jaunajiem darbiniekiem, taču mēs to pārāk nereklamējam,” Vitmāršs paziņoja jaunā modeļa prezentācijā.

 

1 KOMENTĀRS

 1. Uzlieku brilles… noņemu brilles… uzlieku… noņemu… Bāc, es pat spoguļos nekādas baigās izmaiņas neredzu… 😀

  Bet, nekas – gan jau konkurenti visu safočēs, ieskanēs, palielinās, ķersies klāt pie bīdmēriem un atradīs tos pāris milimetrus, kur piekasīties… 😀

 2. arii peec ruupiigaakas bilzhu apskates es palieku pie ieprieksheejaa viedoklja- nekaadas revoluucijas uz MP4-27 nemana.

  ar nepacietiibu gaidu RBR prezentaaciju. domaaju ka ne velti vinji atraadiisies iisi pirms sezonas saakuma.

  veiksmi Maklaareniem un Red Bull! galvenais lai kretiiniskaa Princesiite paliek bez treshaa titula.

 3. nu, glītāks ir gan nekā pērnais, vismaz pašlaik kamēr sezona nav pā īstam sākusies un galīgā versija redzēta…kautgan, ne visas skaistās fomulas bijušas arī ātras, Jaguar piemēram. cerams ka šis nebūs tas gadīums

 4. Wow, patiešām pa skaisto. Kaut McLaren bolīdus nekad par neglītiem nenosauksi, tiem savs šarms un glance ir vienmēr.
  Bet pats galvenais, lai trasē tas parāda sevi priekšzīmīgi. Veiksmi, ātrumu un izturību komandai.

  • Jā, McLaren vienmēr bijuši izskatīgi. Ja neskaita to vienu modeli, laikam 90-to vidū, kuram bija kropls deguns un debīls mini-antispārns uz gaisa iesūcēja. Kurš gads tas bija, neatceros, bet ar to viņiem galīgi negāja.

   • Vai tik tas antispārns nebija videokamera?

    Vēl “skaisti” bija tie modeļi ar ragiem!
    Raikonens ’05. gadā kā iesāka ar uzliktiem ragiem, tā vēl ’08. Hamiltons vālēja!

  • Nūū, es gan teiktu, ka tie McLaren modeļi, kas bija redzami trasē 80-to gadu vidū (līdz pat 87.g.) izskata ziņā bija kārtīgi nīlzirgi 😀 Konkurentiem bija krietni slaidākas un izskatīgākas šasijas. Tiesa ar ātrumu viss bija kārtībā.

   • 🙂 Nūu, tas ir gaumes jautājums 🙂 Man tieši tā laika (Sennas un Prosta) Maki ļoti patīk. Manā uztverē – vienkāršs, bet stilīgs krāsojums, tīras, tehniskas formas… Angliski būtu – purposeful design. Lotus JPS, protams, ir izskatīgāks, bet ne daudz.