Rallijā “Sarma 2012”, kas 11. un 12. februārī notiks Gulbenes un Apes apkārtnes ceļos, piedalīsies abi “Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” piloti Andis Neikšāns un Māris Neikšāns, taču pilnīgi atšķirīgās lomās. Māris kopā ar stūrmani Ringoldu Bērziņu startēs N4 klases ieskaitē ar “Mitsubishi Lancer EVO  X”, turpretim Andis iejutīsies stūrmaņa sēdeklī.

Andis Neikšāns “Sarmas” sniegotos ceļus palīdzēs izbraukt autobraucējam no Krievijas, Artjomam Nazarovam, kurš startēs R4 klasē ar devītās paaudzes “Mitsubishi Lancer Evo”.

“F1LV

“Šī man būs ārkārtīgi neparasta sacīkste un absolūti jauna pieredze,” atzīst Andis. “Taču es visā nopietnībā gribu izprast, ko jūt un kā strādā rallija mašīnas stūrmanis.”

Ceturtdien, 9. februārī, komanda aizvadīja  arī testu sesiju, lai pieregulētu Māra automašīnu un noskaņotos “Sarmai”, kur cīņa N4 konkurencē solās būt tradicionāli spraiga. Daži ātrumposmi rallijā būs pilnīgi jauni, un atzīmētie ceļi nav izmantoti rallijā pat PSRS laikos.

“Apes “dopi” prasīs ārkārtīgu precizitāti. Cik zināms, ceļi tur izšķūrēti ar rezervi, tāpēc nebūs īsti kur atspiesties, ja pieļauta kļūda līkuma izejā,” stāsta Māris Neikšāns, kurš pēc LRČ pirmā posma atrodas piektajā vietā N4 grupā.

“LMT rallija komandai” punktus pelnīs arī A+ klases ekipāža Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks.