Fernando Alonso nav pārliecības par to, ka jaunais “Ferrari F2012” modelis būs pietiekami ātrs, lai varētu cīnīties par līderpozīcijām 2012. gada sezonā. Nelielu ieskatu par “Ferrari” komandas mērķiem un paveikto sniedza nomināli pirmais komandas pilots.

“Tā ir tiesa, ka mēs joprojām saņemam un analizējam informāciju par formulu. Mums ir labāk jāizprot mašīnas uzvedība. Es atceros, ka pagājušā gada pirmajos testos mēs veicām sacīkšu distanci testu pēdējā dienā, tomēr Austrālijā atradāmies 1,5 sekundes aiz “Red Bull”. Es labāk izvēlos ātru mašīnu, kurai vēlāk var atrast izturību, nekā izturīgu mašīnu, kura ir lēna, ” par testu rezultātiem stāsta Alonso, uzsverot, ka vēl daudz jāstrādā, lai “Ferrari” formula kļūtu konkurētspējīga.

Fernando Alonso turpina komentēt testu rezultātus un stāsta par sezonas mērķiem: „Viennozīmīgi mūsu mērķi ir ļoti ambiciozi. Tas ir normāli “Ferrari ” komandai, tu vienmēr mēģini uzvarēt sākot no pirmās čempionāta sacīkstes, ja vēlies būt galvenais sāncensis, un tas ir mūsu galvenais mērķis starpsezonu laikā. Pašlaik mēs nezinām kurā vietā mēs atrodamies. Es domāju, ka mēs neesam ātrākie, bet noteikti neesam arī lēnākie, mums nepieciešams laiks, lai redzētu ko mēs esam sasnieguši.”

“Red Bull izskatās ļoti konkurētspējīga. Un tas nav nekāds pārsteigums, pēdējos trīs gadus viņi jau ir konkurētspējīgi. Tāpēc “Ferrari ” un “Mclaren” ir jābūt radošiem un jāizdomā kaut kas ar ko varētu sakaut “Red Bull”. Par to ko katra komanda ir sasniegusi testu laikā mēs redzēsim Melburnā un sezonas noslēgumā, ” saka spānis par konkurentu sniegumu Barselonas testos.

1 KOMENTĀRS

  1. Principā ar Ferrari viss ir normāli. Vienkārši graujošie panākumi šī gadsimta sākumā rada ilūziju, ka tagad kaut kas nav kārtībā.
    Atceramies, ka no 83.-98.gadam veselas 16 (!) sezonas Ferrari nebija ātrākā komanda. Nu, tagad čempina tituls nav izcīnīts 4 gadus un jūtams stress. A par ko? Uzvaras bijušas katru gadu, divreiz tikai par mata tiesu pakāsts čempionāts. Ko tad lai saka nabaga Frenks Viljamss – runājot alegorijās, viņš no parlamenta spīkera kļuvis par Pļavnieku bomzi… 😀