Krievs Vitālijs Petrovs, neredz iemeslu pašlaik uzstādīt sev un komandai Caterham mērķus šai sezonai. Pašlaik svarīgākais ir izprast komandu pēc iespējas labāk, ziņo autosporta žurnāls “Autosport”. Žurnālistiem viņš atbildēja uz jautājumiem pēc trešdienas testu sesijas.

“Pašlaik es nevēlos runāt par augstu līmeni, kas komandai ir šobrīd jāsasniedz. Tagad svarīgākais ir izprast ko mēs vēlamies sasniegt. Es gribu augt kopā ar komandu, iet soli pa solim, ne tāpēc, lai uzreiz uzvarētu, bet tāpēc, lai samazinātu atstarpi ar priekšējām komandām. Lai to sasniegtu ir jāstrādā 24 stundas diennaktī,” par lielo darbu, kas jāiegulda komandas attīstībā stāsta Petrovs.

Petrovs stāsta arī par jaunās komandas pirmajiem soļiem un darāmiem darbiem: “Es zinu to, ka šajā gadā viņiem būs lielāka rūpnīca, vairāk darbinieku, jaunas tehnoloģijas un paši ražosim oglekļa šķiedras. Maz – pamazām attīstās pareizajā virzienā. Mēs nesteidzamies iegūt pirmos punktus. Mums jāturpina darbs.”

Līdz šim lielākā Vitālija Petrova problēma bija atrast Caterham formulā vietu viņa augumam, tas gan viņu neuztrauc, jo formulas regulējumu atrašana ir F1 pilotu ikdiena: “Ir normāli, ka pirmajā dienā tu izprotu mašīnu, kā strādā bremzes un citi mehānismi. Šī bija lieliska diena un svarīgākais ir tas, ka viņi saprata, kas man patīk un ko es gribētu savā mašīnā uzlabot nākotnē. Viņi paturēja to prātā. Faktiski, es jūtos komfortabli, bet māna kreisā puse tomēr nejutās īpaši ērti, tāpēc šodien es strādāju ar sēdekļa regulējumiem un ceru, ka turpmāk man būs vieglāk braukt.”

Atgādinām, ka vietu F1 komandā Caterham Vitālijs Petrovs ieņēma pavisam negaidīti aizstājot Jarno Trulli. Faktiski, par to parūpējās krieva sponsori nopērkot sportistam tiesības startēt komandā – nav zināms uz cik ilgu laiku un par cik.