Formula 1 komandu vadītāji ir vienisprātis, ka gaidāmā 2012.gada sezonas būs ievērojami aizraujošāka kopvērtējuma cīņas ziņā nekā iepriekšējais gads, kad bija viens izteikts līderis.

“Neviens no komandu bosiem nav tik drosmīgs vai tāds muļķis, lai šobrīd prognozētu spēku samēru un iedalītu pilotus pa pozīcijām,” paziņoja “McLaren” vienības menedžmenta direktors Džonatans Nīls trešdien notikušajā F1 fanu forumā Barselonā. “Mēs ar nepacietību gaidām aizraujošu sezonu – neviens nav pārliecināts par to, kurš būs ātrākais, jo īpaši tāpēc, ka lielās komandas pirms sezonas veiks nopietnus uzlabojumus.”

“Mums uz starta būs seši pasaules čmepioni un vēl četri piloti, kas arī ir spējuši izcīnīt uzvaras F1,” Nīlam piekrita “Lotus” komandas boss Ēriks Buljē. “Tas padarīs sāncensību aizraujošu un kvalitatīvu. Ja kāds no pilotiem kļūs par čempionu, tad viņš to pilnībā būs pelnījis. Sāncensība šogad būs krienti sīvāka nekā pērn.”

“Mums ir ļoti labi izdevušies pirmssezonas testi, tomēr nekad nav pilnīgi skaidrs spēku samērs, kamēr vien nesākas pirmā saīkste,” paziņoja “Mercedes Motorsport” boss Norberts Haugs. “Mūsu komanda ir bijusi ceturtā vietā divus gadus pēc kārtas un pakāpties augstāk būs ļoti grūti, jo priekšā ir paši labākie. Mums priekšā ir sešas mašīnas un regulāri pārspēt sešas labākās mašīnas un pilotus ir ļoti smags uzdevums. Taču mēs vēlamies gūt panākumus un ceram šogad spert soli uz priekšu.”

1 KOMENTĀRS

  1. Tieši tā – jāpagaida pirmā sacīkste un tikai tad varēs redzēt, ap ko lietas grozās. Šis viedoklis, ‘ka mums te gaidāma baigi interesantā sezona’, ir dzirdams katra čempionāta priekšvakarā, diemžēl gandrīz vienmēr jau pirmā posma treniņos izrādās, ka ir viens izteikts līderis, bet virknei potenciālo favorītu “pulveris pagalam izmircis” 😀