“Red Bull Racing” vadītājs Kristiams Horners neskatoties uz dažām problēmām Barselonas pēdējos testos ir noraidījis bažas par to, ka komandai ir radušās izturības problēmas jaunās sezonas ieskaņā, vēsta žurnāls Autosport.

Esošais pasaules čempions Sebastians Fetels saņēma un izmēģināja uzlabojumu paku pēdējās divās testu dienās, tomēr viņam neizdevās veikt tādu distanci uz kādu viņš bija cerējis. Pēdējā dienā Sebastians Fetels veica tikai 23 apļus ātrumkārbas problēmu dēļ.

Horners stāsta par testiem kopumā: “Ja godīgi šī bija ļoti darbietilpīga ziema. Pirmajos testos mēs ļoti daudz izdarījām, mēs veicām lielāko daļu no pārbaudēm, kuras mums bija nepieciešamas. Es domāju mums izdevās konstruktīva testu sesija,” ziemā ieguldīto darbu novērtē Red Bull vadītājs.

“Nedomāju, ka šogad kaut kas daudz atšķiras no pagājušajiem gadiem. Galvenais pagājušo gadu jautājums bija KERS ieviešana, tas bija krietni sarežģītāk. KERS ir komplicēts un sarežģīts mehānisms,” viņš turpina, norādot, ka testi ir izmēginājumu laiks.

Daži konkurenti uzskata, ka Red Bull spēs cīnīties par uzvaru jau no pirmajam sacīkstēm, Kristians Horners par to nav tik drošs: “Ir grūti spriest. Mēs koncentrējamies uz savu programmu, apgūstam riepas, apgūstam mašīnu. Pēc divām nedēļām arī redzēsim, kurā vietā mēs esam un nav šaubu, ka mēs būsim nepastāvīgi un mašīna būs jāatīsta visas sezonas garumā.”

Horners komentē to, ka pat pēc pirmās sacīkstes nevarēs pateikt, kurā vietā kura komanda atrodas. Viņš atzīst, ka pagājušajā sezonā uz papīra viņi bija nepārspējami, tomēr šogad viss sākas no jauna: “Mēs ceram būt konkurētspējīgi, es domāju, ka abi piloti ir labā formā.”