Felipe Masa uz otro čempionāta posmu Sepangā savā rīcībā saņems jaunu “Ferrari” šasiju.

Pirmajā posmā Austrālijā Felipes Masas sniegums uz komandas biedra Fernando Alonso fona bija ļoti slikts, tomēr nav izslēgts, ka daļa problēmas slēpjas brazīlieša formulā.

Masa tikai ar grūtībām pārvarēja pirmo kvalifikācijas barjeru un vēlāk arī sacīkstē turpinājās problēmas un galu galā brazīlietis izstājās pēc sadursmes ar savu tautieti Bruno Sennu. Tikmēr Alonso no 12.pozīcijas startā spēja finišēt 5.vietā.

“Ferrari” komanda ir paziņojusi, ka pilnībā atbalsta savu pilotu un, lai palīdzētu Masam, uz Malaizijas posmu sagatavojusi pavisam jaunu šasiju, kas varētu novērst neizprotamās problēmas, ko Masa piedzīvoja ar veco šasiju.

Šobrīd Malaizijas boksos “Ferrari” komanda jau gatavo šasiju numur 294, kas Malaizijas GP laikā nomainīs iepriekšējo šasiju – numur 293.

“Esam nolēmuši nomainīt šasiju, lai pilnībā izkliedētu aizdomas par šasijas neordināro uzvedību Austrālijas GP laikā,” teikts komandas paziņojumā.

Tostarp itāļu “Gazzetta dello Sport” raksta, ka komandas boss Stefano Domenikalli ir lūdzis Masas sacīkšu inženieri Robu Smedliju apieties ar brazīlieti saudzīgāk, lai mazinātu psiholoģisko spiedienu, ko izjūt Masa. Tajā pašā rakstā avīze baumo, ka gadījumā, ja neveiksmes turpināsies, Masu varētu nomainīt “Ferrari” paspārnē esošais Serhio Peress, kurš šobrīd startē “Sauber” vienībā. Savukār meksikāņa vietu “Sauber” ieņemtu vācietis Adrians Zutils, kurš pirms sezonas sākuma tika atlaists no “Force India” komandas.

1 KOMENTĀRS