Mihaels Šūmahers ir brīdinājis, ka “Circuit de Catalunya” trase Barselonas pievārtē nebūs īpaši piemērota “Mercedes” komandas formulai.

“Mercedes” vienībai pagaidām šīs sezonas sākums ir izdevies visai mainīgām sekmēm – Niko Rosbergs izcīnīja uzvaru Ķīnas GP posmā, bet Mihaels Šūmahers pirmajos četros posmos ir ticis pie diviem punktiem. Vācietis gan atsevišķos posmos cieta no tehniskām problēmām, gan arī pats nespēja nodemonstrēt labāko sniegumu.

Iepriekšējā nedēļā testos Mudžello “Mercedes” komanda izmantoja iespēju, lai mēģinātu izprast riepu uzvedības izmaiņas atkarībā no mašīnas balstiekārtas regulējumiem. Pēc testiem Niko Rsbergs atzina, ka komandai vēl jāstrādā, lai uzlabotu mašīnas sniegumu ātrajos līkumos. Šeit vietā piebilst, ka “Circuit de Catalunya” ir vairākas ātro pagriezienu sekcijas un Šūmahers uzskata, ka tieši tur izpaudīsies W03 modeļa vājās vietas.

“Barselonas trasē mēs esam braukuši ļoti daudz un tāpēc labi zinām, ka tās raksturlielumi nebūs mums īpaši labvēlīgi,” skaidroja septiņkārtējais pasaules čempions. “Taču, protams, centīsimies turpināt strādāt, lai uzlabotu mūsu sniegumu.”

“Labā lieta no Mudžello testiem ir tā, ka mēs varējām koncentrēties uz uzlabojumiem, kas bija mums ļoti svarīgi arī ilgtermiņa attīstībā un ne tikai domājot par nākamo sacīksti,” paziņoja vācietis.

“Mudžello testi bija ļoti noderīgi un domāju, ka Barselonā mēs ieradīsiemies ar krietni lielāku izpratni par riepām un to, kā ir jānoregulē formula konkrētos apstākļos,” paziņoja Šūmahera komandas biedrs Niko Rosbergs.

1 KOMENTĀRS

  1. šitā Miķelim nu gan nevaidzētu runāt ja grib turpināt kā Mercedes, kura lielie bosi nemaz tik dāsni nav un runas jau iet ka ies prom no f1. vajag teikt jawohol mēs sitīsimies līdz elpas trūkumam nevis šitā jau pirms cīņas excuses meklēt

    • a varbūt Mihaēlu ne sevišķi satrauc, ko Štutgartē lems ‘uzvalki’

      ja būs būt exitam no F1 kaut kad (lai gan es ceru, ka nē, būdams vācu autoproma cienītājs personīgi), tad Mihaēla Jawohl (ne)teikšana tur nu būs margināls faktors