Mihaels Šūmahers piedzīvoja identisku kļūdu jau otro posmu pēc kārtas un sasita formulu piektdienas brīvajos treniņos.

Arī iepriekšējā posmā pirms nedēļas Vācijā Šūmahers treniņu laikā slapjā trasē, runājot ar komandu pa radio, zaudēja koncentrāciju un ietriecās barjerās. Lietus uzlija arī Hungaroringā un Šūmahers avarēja atkal – arī šoreiz tā bija pašā vācieša vaina.

“Man vienkārši pietrūka trases, es nobloķēju riteņus un vairs nevarēju apstāties,” skaidroja Šūmahers, kurš pēc incidenta nedevās uz boksiem, bet palika pie sadauzītās formulas un pēc treniņu sesijas beigām pieskatīja tās evakuācijas procesu. “Es nedomāju, ka pie vainas bija akvapalēšanata, tas vienkārši bija neveiksmīgs gadījums. Nedaudz dīvaini, bet jebkurā gadījumā mums jāuzliek tam krusts un pēc iespējas ātrāk par to jāaizmirst.”

Pēc šādiem negadījumiem varētu padomāt, ka Šūmaheram nepatīk lietus apstākļi un viņš tajos jūtas neerti, tomēr tieši pretēji – atceramies, ka pēdējās divās slapjās kvalifikācijas sesijās vācietis kvalificējās trešajā un ceturtā pozīcijā. Turklāt slapjā trase viņam varētu palīdzēt arī Ungārijā, uzskata pats pilots.

“Es domāju, ka lietus varētu būt mūsu lielā iespeja, kā tas bija SIlverstonā un Hokenheimā, bet tad jau redzēsim kas notiks,” paziņoja “Mercedes” pilots.