“Ferrari” komandas līderis Fernando Alonso ir nosaucis savus galvenos sāncenšus uz 2012.gada sezonu – Sebastians Fetels un Luiss Hamiltons.

Šobrīd Alonso atrodas čempionāta vadībā un par 40 punktiem ir priekšā savam tuvākajam sekotājam Markam Vēberam, tomēr par savu sīvāko sāncensi cīņā par titulu Alonso nav minējis austrālieti, bet gan nākamos divus sekotājus kopvērtējumā – Fetelu un Hamiltonu.

“Hamiltons un Fetels ir tie piloti, uz kuriem mums bija jākoncentrējas jau no paša sākuma,” paziņoja Alonso. “Tie ir nopietnākie konkurenti, taču visas komandas ir ļoti tuvu.”

Spānis, kuram šogad ir iespēja izcīnīt trešo titulu, cer uz konkurentiem, kuri atņems punktus viens otram un ļaus viņam palielināt pārsvaru kopvērtējumā. Tomēr šobrīd Formulā 1 situācija var mainīties ļoti strauji, atzīst “Ferrari” pilots.

“Cerams, ka viņi cīnīsies savā starpā un neviens no viņiem nedominēs,” skaidroja Alonso. “Es domāju, ka joprojām punktu starpība pirmajiem pieciem vai sešiem pilotiem kopvērtējumā nav tik liela, lai to nevarētu atgūt. Vajag tikai vienu vai divas labas sacīkstes un pilots atkal būs cīņā par titulu. Man jābūt uz pjedestāla vai dažkārt zemākā pozīcijā, tomēr mēs nevaram atļauties pieļaut rupjas kļūdas, kas vēlāk būtu jānožēlo.”

1 KOMENTĀRS

  1. protams. Viņš ZIN ! ne jau 1mo reizi Markam un Jensonam tiek piegriezti apgriezieni. vēsture draud atkārtoties. it īpaši RB gadījumā – viss developments pašlaik tiek virzīts pūsto difūzeru virzienā – tas kas palīdz(ējis) Vettelam. kā nesen teicis Marko, tad Wēberam labiem rezultātiem pietiek ar 4 riteņiem a Sebam vajag sarežģītu, tieši viņam konstruētu vāģi. atliek novēlēt Wēberam un Buttonam cīņassparu un veiksmi. turaties Džeki, pret tiem goldenbojiem!!!