Foto: Aldis Putniņš

Ceturtdiena – preses konferences un pastaiga pa trasi.

Šodien Moncā darbība trasē nenotiek, tomēr darāmā ir vairāk kā vajag un vairāk pat kā gribētos, jo nepaliek laika izbaudīt klātienes sajūtas. Neskaitāmas preses konferences, plāotās 1-on-1 intervijas, sponsoru pasākumi, paddoka pastaigas un trases inspicēšana – tas viss šodien. Tad vēl jāpagūst ar visiem iespaidiem padalīties ar Jums, izmantojot dažādu kanālus. Acīmredzot tviteris šoreiz tiks izmantots visvairāk – ātri, ērti, vienkārši. Tam visam klat nāk iespaidīgs karstums: +30°C un ēnu atrast nav nemaz tik viegli. Labi, ka komandu hospitality teltīs (par teltīm gan tās nenosauksi) var tikt pie atspirdzinošiem dzērieniem.

Foto: Aldis Putniņš

Oficiālā preses konference ir beigusies. Nekas īpašs – piloti manāmi garalikojās par klišejas jautājumiem. Vienīgi Luisam tika pamatīga suta par tvitera izgājienu pagājušā posmā Spā. Viņš vairākkārt aitvainojās un solīja, ka nekas tamlīdzīgs nenotiks. Attiecībā uz nākamās sezonas komandu – Luiss pilnībā izvairījās no jautājuma un teica, ka viņa darbs ir pilotēt formulu.

Foto: Aldis Putniņš

Dienas atbildīgākais uzdevums izpildīts – abas 1-on-1 intervijas aizvadītas. Jāsaka, ka angliski tomēr runāt ir krietni brīvāk – Valteri Botasam uzdevu vairākus jautājumus arī ārpus plāna – reagējot uz viņa atbildēm. Ar Vitāliju to spēju krietni retāk un tur man vēl jāmācās, lai gan nav zināms vai nākamajā sezonā viņš būs F1…

Šobrīd lielākā jautrība notiek pitlane – tieši zem preses centra logiem, kur ielaisti līdzjutēji ar visu četru dienu biļeti. Tādu ir daudz. Ļoti daudz un viņu skaits pārsniedz kritisko masu. Runājot par masu, tad tieši Felipe pirmais izgāja pie līdzjutējiem un tie gandrīz nogāza barjeru. Bail iedomāties, kas notiks ja Alonso sadūšosies iznākt.

Foto: Aldis Putniņš

1 KOMENTĀRS

  1. Tas, ka twitter’ī būs visvairāk ir tieši super labi. Skauž ka tev ir 30 grādi, bet mums te draņķīga vasaras izskaņa. Žēl, ka Šlēgelmilham nav ar’ šonedēļ gonka, tad tev būtu totāli viss sakritis pilnai laimei. Gaidam twītus. Veiksmi.