“Citroen” komandas pārstāvis Miko Hirvonens atrodas vadībā arī pēc trešās dienas WRC pasaules rallija čempionāta priekšpēdējā posmā Sardīnijā, kad līdz sacensību beigām atlikuši divi ātrumposmi.

Šo dienu Hirvonens uzsāka vairāk kā minūti priekšā Jevgēņijam Novikovam no “M-Sport Ford” vienības. Soms brauca piesardzīgi un neuzrādīja labākos laikus nevienā no sešiem ātrumposmiem, taču vienalga prata atrauties un krievs Novikovs ir jau gandrīz pusotru minūti aizmugurē.

“F1LV

Rīt braucējiem atlicis veikt vairs tikai divus ātrumposmus, katrs no kuriem būs nedaudz vairāk kā 8 km garš. Ja Hirvonenu nepiemeklēs kāda negaidīta neveiksme, viņam šī būs pirmā uzvara sezonā un pirmā arī “Citroen” komandas sastāvā.

Tikpat drošā trešajā vietā atrodas igaunis Ots Tanaks, kurš līdz ar to tuvojas savam labākajam rezultātam WRC karjerā. Tikmēr šodien uz augšu krietni pakāpās Madss Estbergs, kurš uzvarēja četros ātrumposmos no sešiem (pārējos labākie bija Novikovs un Jāri-Mati Latvala, kurš sacensības turpina) un no septītās pozīcijas pacēlies uz ceturto. Savukārt Sebastians Ožjē ar S2000 ieskaites auto no ceturtās atkritis uz piekto vietu. Viņam garām tika arī Kriss Atkinsons, taču Ožjē dienas pēdējā “dopā” viņu atkal apsteidza.

Joprojām pirmajā desmitniekā atrodas igauņu pilots Karls Krūda, kuru gan šodien, atgriežoties sacīkstēs pēc avārijas, apdzina Peters Solbergs. Taču pārējie sekotāji tālu aizmugurē, līdz ar to punktus vienlaikus ir liela cerība izcīnīt uzreiz divām rallija ekipāžām no Igaunijas.

Sardīnijas rallija rezultāti pēc SS14

Vieta Pilots Valsts Komanda Laiks
1. Mikko Hirvonen FIN Citroen 3:10:51.7
2. Evgeny Novikov RUS M-Sport Ford +1:28.2
3. Ott Tanak EST M-Sport Ford +2:20.6
4. Mads Ostberg NOR Adapta Ford +3:48.3
5. Sebastien Ogier FRA VW Skoda +4:30.5
6. Chris Atkinson AUS Mini Portugal +4:34.4
7. Andreas Mikkelsen NOR VW Skoda +6:06.2
8. Martin Prokop CZE Czech Ford +9:18.9
9. Petter Solberg NOR Ford +10:15.0
10. Karl Kruuda EST Kruuda Ford +10:56.6