Krievu pilots Vitālijs Petrovs startēs “Caterham” komandā arī nākamajā F1 sezonā, ziņo somu laikraksts “Turun Sanomat”.

Sportista menedžere Oksana Kosačenko paziņojusi, ka no Petrova puses viss nepieciešamais ir paveikts un tagad tikai no “Caterham” lēmuma atkarīgs vai viņam tiks dota iespēja turpināt karjeru Formulā 1. Intervijā “Turun Sanomat” viņa piebilst, ka Petrovs pērn pēdējā posmā nodrošināja komandai desmito vietu Konstruktoru kausā, kam sekoja liekāka balvu nauda, un šis iemesls visticamāk nodrošinās viņa palikšanu sastāvā.

“F1LV

To, ka Petrovs turpinās brauks F1 čempionātā, laikrakstam apstiprinājuši arī vārdā nenosaukti “avoti no Krievijas”. Nopietnu lomu spēlē arī fakts, ka 2014. gadā, kad Soči pilsētā norisināies pirmais Krievijas GP izcīņas posms, arī F1 bos Bernijs Eklstouns vēlas starp pilotiem redzēt kādu braucēju no Krievijas.

Jau ziņots, ka “Caterham” komandā šogad startēs Šārlzs Piks, kurš debijas F1 sezonā brauca “Marussia” vienībā. Uz otru vietu sastāvā pretendenti esot līdzšinējie piloti Vitālijs Petrovs un Heiki Kovalainens, kā arī Bruno Senna un potenciālie debitanti Giedo van der Garde un Luiss Racija.