Foto: Red Bull/Getty Images

“Red Bull” tehniskais direktors Adrians Ņūvijs ir paziņojis, ka Sebastiana Fetela titula cīņa līdz pēdējai 2012.gada sacīkstei ir nopietni ietekmējusi komandas gatavošanās procesu jaunai sezonai.

“F1LV

“Sezonas izskaņā mums bija uzlabojumi mašīnā līdz pat pēdējam posmam un tas sarežģīja mūsu uzdevumu paralēli attīstīt 2013.gada mašīnu,” intervijā BBC paziņoja Adrians Ņūvijs. “Paralēlās programmas ir ietekmējušas mūsu sākotnējos plānus attiecībā uz jauno modeli vairāk nekā mēs to būtu vēlējušies. Tomēr tas bija pareizs solis toreiz, jo mēs izcīnījām titulus. Tagad mums priekšā smaga ziema, lai atgūtu iekavēto.”

“Red Bull” komanda tikai nākamās nedēļas laikā tiks skaidrībā ar to vai jaunais modelis būs gatavs jau uz pirmajiem ziemas testiem, kas sāksies 5.februārī Heresas trasē.

Pagaidām “Red Bull” nav apstiprinājuši arī sava modeļa prezentācijas datumu un līdz šim to ir izdarījušas trīs komandas: “McLaren” (31.janvāris), “Force India” (1.februāris Silverstona) un “Sauber” 2.februāris Hinvila.

1 KOMENTĀRS

  1. Tieši to pašu varētu teikt vēl vairāku komandu pārstāvji. Gluži tāpat ir ķirurgam – operējot vienu pacientu, gatavošanās nākamajai operācijai ir visai ierobežota.
    Taču to gan nevarētu teikt par “rakstošajām” profesijām, jo, kopš ir izgudrota maģiskā formula CTRL+C; CTRL+V… 🙂

  2. galvenais lai neko neiekavee programmaa uz 2014. gadu. naakamgad tehniskie noteikumi noko buutiski nemainaas. taapeec, manupraat, arii speeku sameeri neko iipashi nemainiisies. vislielaakaas iespeejas progressam ir Mercedes komandai. tie saaka gatavoties ’13 tajam gadam diezgan laiciigi.