2013. gadā Rīgā norisināsies “Drift Allstars European Series” jeb Eiropas drifta čempionāta posms.

Lai gan Latvijā jau ir notikušas augsta mēroga drifta sacensības, šis būs prestižākais sarīkojums, kas līdz šim redzēts mūsu valstī. Latvijā ieplānots sezonas ceturtais posms, kas norisināsies 2. un 3. augustā Biķerniekos.

“Drift Allstars European Series” čempionāta pirmie divi posmi paredzēti aprīlī un jūnijā Lielbritānijā, pēc tam jūlijā sekos posms Zviedrijā, tad augusta sākumā Latvijā, kamēr vēl nedēļu vēlāk, 10. un 11. augustā, labākie Eiropas drifteri pulcēsies Lietuvā, lai sacenstos Kauņā. Drifta sezonas sestais posms plānots augusta beigās Ungārijā, bet sezona noslēgsies septembrī Polijā.

Organizatori Biķernieku trasi raksturo kā “Austrumeiropā ļoti populāru drifta sacīkšu norises vietu un gaidāmo Eiropas čempionāta posmu prognozē notikumiem bagātu, ātru un trako Latvijas līdzjutēju apmeklētu”. Tiek uzsvērts, ka “biļetes uz drifta pasākumiem Biķerniekos allaž tiek izpārdotas, bet braucēji no Latvijas, Krievijas un Austrumeiropas valstīm alks sevi apliecināt Eiropas labāko profesionāļu priekšā”.

2012. gada sezonā par “Drift Allstars European Series” čempionu kļuva Alans Sainnots (Alan Sinnot) no Īrijas. Savukārt, Ungārijā, kur vienlaikus norisinājās arī Austrumeiropas drifta čempionāta jeb EEDC posms, startēja arī latviešu drifteri Kristaps Blušs un Gvido Elksnis.

2013. gada “Drift Allstars European Series” kalendārs