Foto: Lotus/LAT

Kimi Raikonens ir apstiprinājis savu dalību ledus ovāla sacīkstēs, kas februāra beigās notiks Maskavā.

“F1LV

“Lotus” F1 pilots būs viens no uzaicinātajiem viesiem uz krievu žurnāla “За рулем” organizēto ‘Race of Stars’ pasākumu Maskavā. Sacīkste 23.februārī notiks Maskavas hipodromā un risināsies jau 24. reizi.

Pasākuma organizatoru pārstāve Anastasija Bendikova paziņoja, ka Kimi Raikonenam Krievijā ir milzīga fanu bāze un ar somu pilotu šajā ziņā var sacensties tikai Fernando Alonso.

“Bez šaubām mums visiem un daudzajiem krievu Formula 1 līdzjutējiem šī būs unikāla iespēja dzīvē redzēt Kimi Raikonenu,” paziņoja Bendikova. “Tā būs iespēja Raikonenu redzēt trasē Krievijā vēl pirms plānotā Krievijas GP posma 2014.gadā.”

Kopā ar Raikonenu pasākumā piedalīsies arī Šarls Piks un, protams, arī vienīgais krievu F1 pilots Vitālijs Petrovs. Vēl dalību ņems slavenākais krievu rallija pilots Jevgēņijs Novikovs, kā arī jaunā krievu autosporta zvaigzne un “Red Bull” protežē Daņila Kvjats.

Jāpiebilst, ka visi dalībnieki startēs ar “Renault Duster” automašīnām un pērn sacensībās piedalījās F1 čmpions Alans Prosts un arī bijušais F1 pilots Deivids Kulthards.

1 KOMENTĀRS