Raimonds Kisiels aizvadījis testus ar “Mini John Cooper Works RRC” sacīkšu mašīnu, ko izmantos šonedēļ gaidāmajā rallijā “Liepāja-Ventspils”.

Trīs gadus Kisiels dažādos vietējos rallijos startēja ar “MML Sports” sagatavotu “Mitsubishi Lancer WRC05” automobili, taču šoreiz autosportists uz starta izies ar Latvijā vēl neredzētu spēkratu – “Mini John Cooper Works RRC”, kas atbilst “Regional Rally Car” klases noteikumiem. Turklāt tehnisko atbalstu Raimonda Kisiela/Arņa Roņa ekipāžai sniegs pazīstamā norvēģu komanda “Adapta Motorsport”, kam ir liela pieredze arī pasaules rallija čempionātā.

“F1LV

Konkrētā mašīna iepriekš brauca WRC klasē, taču īpaši Kisielam pārbūvēta, lai atbilstu RRC noteikumiem. Piemēram, 2011. gadā ar to Velsas WRC rallijā startēja Paulo Nobre, bet pērn Īrijas čempionātā izmantoja Dereks Makgeritijs, izcīnot septīto vietu. Tāpat 2012. gadā mašīna tika izmantota Spānijas WRC rallijā, kur to pilotēja Abdullazizs Al-Kuvarī.

Kisiels/Ronis rallijā “Liepāja-Ventspils” startēs ar 10. numuru un “Mini John Cooper Works RRC” neapšaubāmi būs viena no jaudīgākajām mašīnām šajās sacensībās.