Gido van der Garde ir uzvarējis cīņā par otru pilota vietu “Caterham” komandas sastāvā.

“F1LV

Līdz ar to holandietis 2013.gada sezonā pievienosies francūzim Šarlam Pikam, kurš tika apstiprināts jau iepriekš. Vairākus mēnešus par vietu “Caterham” komandā cīnījās arī Heiki Kovalainens, Vitālijs Petrovs, Bruno Senna un Luiss Racija, kurš visdrīzāk būs “Marussia” pilots.

Nevar aizmirst, ka Gido van der Garde pērn bija “Caterham” rezerves pilots un paralēli startēja GP2 čempionātā, kur izcīnīja pāris uzvaras “Caterham” sastāvā. Savulaik 2007.gadā van der Garde bija arī “Spyker” F1 komandas testu pilots.

“Es zinu, ka esmu gatavs Formula 1 čempionātam,” paziņoja Van der Garde, kurš 2008.gadā kļuva par Formula Renault 3.5 sēriju čempionu. “Pērn es spēju ļoti labi iejusties komandā un piedalījos piektdienu treniņos, tostarp izmēģināju arī trases, kas bija pilnīgi jaunas man. Tagad es turpināšu mācīties un apliecināt, ka esmu gatavs Formulai 1.”

“Caterham” komandas lēmums nolīgt divus pilotus ar mazu pieredzi balstās uz finansiāliem apsvērumiem. Jau pērnā gada nogalē komandas boss Sirils Abitebuls atzina, ka plāno ievest komandā jaunus talantus un francūzis ir pildījis savu solījumu – Šarlam Pikam un Gido van der Gardem uz abiem ir vienas sezonas pieredze Formulā 1.

1 KOMENTĀRS

  1. savādi – šitāds pilotu sastāvs LOĢISKI liek domāt par fiasco, bet kas zin, varbūt/cerams tāda pieeja atmaksāsies jo te vismaz nevienu pilotu nevarēs vainot ja kautkas nerullēs, vainīgie laikam būs konstruktori vai komandas atbildīgie menedžeri. Catherham kāpj uz plāna ledus. Var tikt, var netikt pāri, kazi Marussias jaunuļi neieliek kloķi